Wibracje podstawowe - Solaris - rozwój osobisty

Wibracje podstawowe

Liczba 1 – urodzony przywódca, indywidualista, chce po sobie zawsze zostawić trwały ślad, wyróżnić się z otoczenia. Twórcza osobowość, dynamika i błyskotliwość, czasem z pogranicza geniuszu, zawsze wzbudzają kontrowersje. Są w wiecznym ruchu, odważni, niebanalni, pełni entuzjazmu, dumni z własnych osiągnięć. Ekstrawertycy. Silne pragnienie wydawania innym rozkazów, pewność siebie. Praktycznie bez kompleksu niższości, uważają się za osoby jeśli nie doskonałe, to chociaż nieprzeciętne. Potrafią dobrze panować nad emocjami, co powoduje, że wzbudzają zaufanie. Jednak często są to ludzie o dosyć wyniosłym sposobie bycia. Życie pełne ryzyka, często sytuacje życiowe ekstremalne. To ogromni indywidualiści, ludzie bardzo uparci i często egocentryczni, niełatwo ulegają wpływom i racjom innych, nie znoszą ingerencji we własne życie. Jako szefowie nie tolerują jakiegokolwiek sprzeciwu. Jedynki odznaczają się usposobieniem ekstrawertyka, ale nie dotyczy to zupełnie ich życia prywatnego, tu króluje introwertyzm. Skupione na własnym, prywatnym świecie, nie zwracają wielkiej uwagi na to, co o nich mówią inni. Często są to ludzie dowcipni, z poczuciem humoru sytuacyjnego. Natomiast jako wrogowie są nieprzejednani, mściwi, często okrutni. Instynktownie odgadują słabości przeciwnika i jednym stwierdzeniem potrafią go nie tylko zranić, ale i zniszczyć. Są bardzo drażliwi na swoim punkcie, wbrew temu, co manifestują, bardzo potrzeba im akceptacji otoczenia, dlatego nie znoszą krytyki, którą łatwo można ich zranić. Od dziecka nie znoszą niczyjej władzy eksponowanej w sposób despotyczny lub dyktatorski, to w nich zawsze będzie wywoływać protest i bunt. Ze względu na skłonność do ryzyka, mają predyspozycje do wielu zawodów, jedynym przeciwwskazaniem jest powtarzalność czynności zawodowych, oni potrzebują zajęcia, które daje im prawo do decydowania.
W partnerstwie i uczuciach odnoszą tzw. łatwe sukcesy. Są uczuciowe, namiętne, ale i zaborcze i dominujące. Zmienne w okazywaniu uczuć – wahają się od największej tkliwości do niemal brutalności. Tworzą harmonijne związki z osobami o wibracji 2 i 6, również mają korzystne układy z 3 i 4. Istnieje szansa na związki z 5 i 7, ale tu już trudniej. Zdecydowanie powinni unikać partnerstwa z 8 i 9, a także (z powodu stałej rywalizacji) z osobami własnej wibracji.

Liczba 2 – to symbol uzupełniania przeciwieństw, wzajemność. Najbardziej charakterystyczną cechą tej wibracji jest dążenie do współpracy, wczucie się w innych i zrozumienie ich sytuacji. Łatwo nawiązują kontakt z otoczeniem, potrafią docenić wszelkie subtelności przejawów życia. Najczęściej dążą do osiągnięcia dobrego wykształcenia, ich zainteresowania nauką i sztuką nie mijają z biegiem lat. Stale szukają aprobaty dla swoich poczynań, ich takt sprawia, że wiele drzwi zamkniętych dla innych, dla nich stoi otworem. Są urodzonymi psychologami i znawcami duszy ludzkiej. Mają wyostrzony dar obserwacji, przenikliwość, a często podejrzliwość i niedowierzanie kieruje ich życiem. W życiu kierują uczuciem. Są idealistyczne, wrażliwe, bardzo czułe, a ich ogromne pragnienie sprawiania przyjemności innym, graniczy niemal z patologią. Zranione milkną i zamykają się w sobie, mimo, że cierpią z powodu doznanego grubiaństwa i nieliczenia się z ich uczuciami, bardzo szybko starają się usprawiedliwić swoich wrogów i gotowe są wybaczyć. Nie potrafią poradzić sobie z zachowaniem kłótliwym i ordynarnym, cenią tzw. święty pokój i są w stanie zrobić wiele, byle tylko wokół była harmonia. Dwójki są łatwowierne, dlatego często bywają wykorzystywane. Mają skłonność do skrywania uczuć. Często przejawiają wręcz patologiczną chęć podobania się i mogą posunąć się do kłamstwa, aby tylko nie wypaść źle w czyichś oczach, lub byleby kogoś nie urazić. Zawodowo potrzebuje stałej zachęty do pracy, niezbędne jest uznanie dla jej wysiłków i osiągnięć zawodowych. Największe sukcesy osiągnie dwójka w tych dziedzinach, gdzie wymagane jest poczucie harmonii i piękna.
Partnerstwo i uczucia – to pole, na którym dwójki przez całe życie starają się przypodobać osobom bliskim. Dlatego osoby o tej wibracji są najlepszymi partnerami w całej skali numerologicznej. Romantycy, którzy potrzebują tak bardzo akceptacji otoczenia, a z drugiej strony ludzie samotni, często potrzebujący całkowitej izolacji. Nadwrażliwcy. Szczęście osiągnie z osobą o tej samej wibracji, a także w związku z 4 i 6. Wartości 1 i 8 są zbyt szorstkie w sposobie bycia i zbyt bezceremonialne dla tej wrażliwej wibracji, mimo, że na pewno dwójka uzna takie partnerstwo za intrygujące. Radość życia i ekstrawertyzm 3 i 5 nauczą dwójkę cieszyć się dniem bieżącym. Nie najlepsze partnerstwo z melancholijną 7. Partnerstwo z 9 – brutalna szczerość 9 czasami może ranić wrażliwe 2, ale poza tym związek może być bardzo udany.

Liczba 3 – osoby o tej wibracji lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie, obdarzone licznymi talentami, charakteryzuje je ogromna ciekawość świata. Trójki są obdarzone wyjątkowym magnetyzmem, muszą i lubią być ośrodkiem zainteresowania, są łase na pochlebstwa i komplementy. Ze wszystkich wibracji najłatwiej nawiązują kontakty. Są powszechnie lubiane, aktywne i zaradne, ale rzadko zdarza się, żeby dążyły do dominacji nad otoczeniem. Ich elokwencja czasami przeradza się w gadulstwo, trudne do zniesienia, ze względu na to, że trójki są mistrzami w mówieniu o niczym – z tej wibracji wywodzi się najwięcej mitomanów. Posiadają wrodzony wdzięk towarzyski, mają wielu przyjaciół. Ludzie lubią z nimi po prostu być. Kochają prowadzenie otwartego domu, czerpią satysfakcję z podejmowania gości. To sybaryci, kochający wygodne życie i nikt, tak jak oni nie potrafi docenić luksusu i nikt tak pięknie nie czerpie radości z przyjemności, jakie niesie życie. Maja w sobie wielki potencjał miłości. To osoby wiecznie rozedrgane, gotowe do przeżywania nowych doznań. Nienawidzą szarej codzienności, monotonii, systematyczności i przeciętności. Nie miewają humorów, nie popadają w depresje. Atrakcyjne, kokieteryjne, często próżne, bardzo dbają o swój wygląd. Natura ludzi wolnych, dlatego nie można ich zmuszać do wykonywania zawodów praktycznych czy konwencjonalnych. W wykonywanych zawodach osiągają znaczną, wyróżniają, pozycję (tę wibrację mają wiodący dziennikarze TV, niestety, ze zrozumiałych względów, nie mogę tu przytoczyć nazwisk). Łatwość wypowiedzi, zarówno w mowie jak i w piśmie, uzdolnienia literackie, bogactwo wyobraźni, fantazja i ogromna pomysłowość – wszystko to czyni z 3 utalentowanych ludzi sztuki, a ich wyczucie piękna i barw pozwala się wybić w każdej dziedzinie związanej z modą i sztuką. Są to również świetni prawnicy. Największym problemem jest to, szybko się zniechęcają i nużą (szczególnie, jeśli wykonują pracę, w której nie mogą rozwinąć skrzydeł).
Partnerstwo i uczucia – intensywność i namiętność przeżyć. Zanim spotkają swoją drugą połowę cieszą się opinię pożeraczy serc. Wdzięk i czar czyni z nich bardzo atrakcyjnych partnerów, często zmieniają obiekty swoich emocji. Kochają być zakochani. Jednak, jako małżonkowie są lojalni, czuli, cenią dom i życie rodzinne. Łatwo wybaczają, ale podlegają dosyć częstym zmianom nastrojów. Ponieważ nie mają problemów kontaktach z ludźmi, więc partnerstwo „wychodzi im” dosyć łatwo, najlepiej porozumiewają się z własną wibracją, a także z 1 ,5, 9 – bo te wibracje również poszukują głównie pozytywnych stron życia. Pozostałe wibracje – 2, 4, 6, 7 i 8 też znajdą wspólny język z radosna trójką. Trzeba pamiętać, że frywolność i lekkomyślność trójek jest pozorna.

Liczba 4 – osoby o tej wibracji są solidne, poważne i odpowiedzialne. W pracy są skupieni, nieustannie coś organizują, starannie wykonują. Cechuje je dyscyplina, stabilność, sprawiedliwość, ambicje, praktycyzm. Odczuwają niemal patologiczny lęk przed ryzykiem, przygodą, nieoczekiwanymi wydarzeniami. Są ostrożne, zachowują się zachowawczo i umiarkowanie. Czwórki ryzykują tylko wtedy, kiedy są pewne wygranej. Analityczny sposób bycia, upór – nie cofają się z raz podjętej drogi. Powściągliwe, nie lubią publicznych wystąpień, ani uzewnętrzniania swych uczuć. Nie lubią kontaktu z osobami niekonkretnymi, maja wiele zahamowań. Cechuje je konserwatyzm, kierują się tzw. zdrowym rozsądkiem. Wierzą w zasadzie w tylko prawdy oczywiste. Wytrwali, uparci, zdecydowani. Mają ogromną siłę woli oraz umiejętność panowania nad sobą . Są sumienne i pracowite. Łatwo je urazić, są dosyć drażliwe. Nie znoszą lenistwa i niewiedzy, bardzo wymagający wobec siebie, ale i wobec innych. Często mają opinię osób nietolerancyjnych i despotów. Punktualni, dokładni, sumienni. Jako przyjaciele są wierni, godni zaufania, bardzo lojalni. Bardzo żywo reagują na wszelkie przejawy niesprawiedliwości społecznej. Powinni pracować w zawodach wymagających koncentracji, dokładności i cierpliwości. Oni jedyni potrafią stawić czoła monotonii zajęć, nie lubią nagłych zmian, burzących ustalony porządek. Przywiązani do świata materialnego, wszystko zawdzięczają swojej wytrwałości.
Partnerstwo i uczucia – główną cechą, która ma wpływ na wszelkie kontakty czwórki, jest jej lojalność. Mimo, że z trudem ujawniają swoje uczucia, są całkowicie godni zaufania, można polegać na ich szczerości. Związkom z płcią przeciwną brakuje trochę romantyzmu i wielkich namiętności, ale nie są oni oziębli i nieczuli. Do decyzji o małżeństwie dochodzą długo, ale po jej podjęciu są wierni lojalni i dbają o rodzinę. Najszczęśliwsi będą z osobami tak samo poważnymi – zrozumienie i pokrewieństwo dusz znajdą u 2, 6 i 7, które są równie spokojne i zrównoważone. Związek z którąś z tych wibracji, mimo, że nie będzie miał cech romantycznego snu, okaże się solidny i trwały. Trudne partnerstwo z 1, 8 i 9, chyba, że czwórka zapanuje nad swoją zaborczością i kostycznością. Związek z 3 i 5 może być dla czwórki na początku atrakcyjny, ale temperament i żywiołowość tych dwóch wibracji okaże się dla czwórki zbyt męcząca.

Liczba 5 – nieprzeciętna inteligencja, zdolności twórcze, wyobraźnia i polot. Najbardziej ruchliwa i zmienna wibracja spośród wszystkich liczb. Niecierpliwa, impulsywna, zawsze żądna przygód, ma wzrok utkwiony w przyszłość. Cechuje ją słomiany zapał. Są to osoby nerwowe i niespokojne, niezwykle szybko reagują na wszystkie bodźce, wiecznie się śpieszą, we wszystkim co robią. Sprawiają wrażenie pewnych siebie, jednak za tym wizerunkiem skrywają wielką nieśmiałość. Entuzjazm, umiłowanie życia, przygody i wolności – to ich priorytety życiowe. Często pobudliwe i nadwrażliwe, często mają trudne do przewidzenia instynktowne reakcje. Odczuwają i przeżywają niezwykle intensywnie, mają cygańską naturę. Uwielbiają ruch i podróże, często mają świtę wielbicieli, którzy ich adorują. W negacji są agresywni i złośliwi, potrafią zranić do żywego. Wrażliwi na piękno i sztukę, ale niczemu nie poświęcają się dogłębnie. Ich natura nie znosi monotonii i rutyny, gdy czują się skrępowane nadmiernymi obowiązkami, przeistaczają się w mrukliwych samotników. Piątka ma szanse na sukces tylko wtedy, gdy jej praca pozwala na barwne doznania i możliwość nie liczenia się z innymi. Osoby tej wibracji powinny omijać wszelkie biura i urzędy, chyba, że ich praca wiązałaby się z pracą w ruchu (turystyka itp.). Na ogół są to bardzo dobrzy kierowcy.
Partnerstwo i uczucia – mają wiele kontaktów, natomiast niewielu prawdziwych przyjaciół, ponieważ tak naprawdę nie potrafią się wczuć w uczucia innych do końca, dlatego też, bardzo często czują się osamotnione w życiu. Mają w sobie wiele wdzięku, z czego często nie zdają sobie sprawy. Mimo dynamiczności, często bywają nieśmiali, mają wiele kompleksów, nie potrafią okazywać uczuć. W przypadku niezadowolenia z życia uczuciowego stają się wyjątkowo mrukliwe, pełne agresji, stale krytycznie nastawione. Szalony i najszczęśliwszy związek przeżyje piątka tylko z osobą o jej wibracji, dobrze zrozumieją się uczuciowo z trójką, gdyż te dwie wibracje mają ze sobą wiele wspólnego. Niezbyt harmonijnie ułoży się im życie z dosyć konserwatywną dwójką i zbyt nastawioną na potrzeby innych, szóstką. Trudne partnerstwo i praktyczni brak zrozumienia w wibracją 7. Właściwie zupełnie niemal jest niemożliwe partnerstwo z 9, 1 i 4. Tu trzeba by ogromnego uczucia, aby obie strony tworzyły zgodny, żyjący dla wspólnego celu, związek.

Liczba 6 – ta wibracja daje ogromny ładunek humanitaryzmu, tolerancji i bezstronności. Celem ich postępowania bardzo często jest dobro innych, dla nich rezygnują nawet z własnych potrzeb czy pragnień. Jeżeli bezpieczeństwo bliskich im osób zostaje zagrożone, to zmieniają się w osoby zdolne do wszystkiego. Bardzo lubią wokół siebie przyjaciół, a ogromną przyjemność mają w nawet bardzo wyszukanym podejmowaniu gości. Znawcy piękna, idealiści i nadwrażliwcy, mają skłonność do rozdzielania „włosa na czworo”. Aktywne szóstki to bojownicy o słuszną sprawę w szerokim tego słowa znaczeniu, prawdziwi sybaryci, potrafiący smakować komfort i docenić urodę życia. Dekorują stale swoje otoczenie. Zawsze muszą mieć o kogo się troszczyć. To świetni rozmówcy, ale ze skłonnością do gadatliwości. W negacji – to osoby zbyt ingerujące w życia tych, za których czują się odpowiedzialni, co może prowadzić do nawet chorobliwej zazdrości. Zawody dla szóstek – to wszelkie formy „ziałania na rzecz” (pisarze, nauczyciele, psycholodzy i psychiatrzy), a umiejętność komunikowania się z bliźnimi wyłania z ich grona również wróżbitów. Stworzone są dla niej zawody tzw. plastyczne, ale i związane z muzyką. Są szczególne uzdolnione wokalnie. Są dobrymi dekoratorami wnętrz i kucharzami (zawodowo i amatorsko).
Partnerstwo i uczucia – poważnie traktują miłość. Dopóki jej nie znajdą, mogą uchodzić za niestałe w uczuciach. Dla większości z nich dom jest całym światem. Partner idealny to osoba o tej samej wibracji, dobre relacje z taktownymi, delikatnymi, dążącymi do stabilizacji dwójkami. Partnerstwo z 3 i 5 da radość, ale nie da gwarancji stabilizacji – to układ bardziej na romans, niż na życie. Dosyć nudno na dłuższą metę potoczy się życie szóstki z zimną i zamkniętą w sobie czwórką. Natomiast związek z zaborczymi i przebojowymi – jedynką i ósemką ma duże szanse, bo w końcu tylko te wibracje mogą zaopiekować się wiecznie troszczącą się o innych szóstką. Kłopoty w związku ze śmiałą i bardzo niezależną 9, a dla poważnej, trochę powściągliwej 7, szóstka będzie po prostu nie do przyjęcia.

Liczba 7 – jest uznawana przez wszystkie niemal religie za liczbę magiczną, mówi o wewnętrznej głębi i duchowości. Najczęściej jej przedstawiciele niemal od kołyski pochłaniają wiedzę, rozumują analityczne. Są bardzo ciekawe świata, mają wyjątkowy zmysł obserwacji często, niemal całe życie uczą się, śledzą wszystkie nowinki naukowe. Niezależni, często kroczą przez życie samotnie. Ostrożni w okazywaniu uczuć, lubią bardzo swoje towarzystwo. To najbardziej tajemnicza liczba wśród całej wibracji numerologicznej. Często osobnicy tej wibracji sprawiają wrażenie wyniosłych, zimnych, przemądrzałych. Mogą wydawać się antypatyczne, a prawda jest taka, że ponieważ są świadomi tego, iż łatwo ich zranić, to przybierają postawę pełną dystansu, chowając się za nią z prawdziwymi odczuciami. Ich ogromna intuicja często ociera się niemal o jasnowidztwo, maja bardzo ograniczone zaufanie do zjawisk, których nie rozumieją. Osoby tej wibracji to często perfekcjoniści, nienawidzą przeciętności i bylejakości. W negatywnym aspekcie dla tej wibracji najwięcej jest z pośród całej populacji tych, którzy uciekają od rzeczywistości w różne uzależnienia (hazard, alkohol, narkotyki, seks, iluzje). W pracy zawodowej siódemka powinna pracować na własny rachunek, bo jako podwładni są zbyt niezależni. Zawody dla siódemki to te, gdzie można wykorzystać ich zmysł estetyki i piękna (projektanci mody, wizażyści, fryzjerzy, dekoratorzy wnętrz itp.). Często posiadają talenty literackie. Są dobrymi prawnikami, nawet inżynierami. Nie mają wielkiego zmysłu praktycznego, więc robienie interesów nie jest ich najmocniejszą stroną.
Partnerstwo i życie uczuciowe – pozorny chłód trochę odstrasza ewentualnych adoratorów. Najwłaściwszym partnerem będzie dla siódemki druga siódemka, także poważna i rzetelna czwórka może uczynić ją szczęśliwą, a obdarzona magnetyzmem dziewiątka, może uczynić naszą siódemkę naprawdę szczęśliwą. Zmęczy ją lekkomyślność i witalność 3 i 5. Natomiast partnerstwo z 1 i 8, mimo ich agresywności i przebojowości jest możliwe, ponieważ siódemki potrafią docenić u innych ich talenty i umiejętność życia. Partnerstwo z 2 i 6 nie będzie zbyt udane, bo obie te wibracje niemal nieustannie potrzebują dowodów uczuć, co, jak wiadomo, nie jest najmocniejszą stroną siódemek.

Liczba 8 – to najpotężniejsza ze wszystkich wibracji numerologicznych. Jej przedstawiciele są energiczni, ambitni, zdolni i bardzo pewni siebie. To istoty o bardzo silnej osobowości, ufają tylko sobie, są impulsywni. Ta wartość bardzo silnie związana jest ze sprawowaniem władzy we wszystkich jej przejawach, praktycznie nie istnieją dla nich przeszkody i przez to właśnie, często „zaczynają od zera”. Stale gotowi do stawiania czoła wyzwaniom, mają bardzo radykalne poglądy i nie znają koloru szarego – wszystko jest albo białe albo czarne. Zaangażowanie we wszystko to, co robią. Posiadają ogromne zdolności organizatorskie, kochają rozkazywać. Mają niezwykły dar przekonywania, świetnie znają najgłębsze tajniki duszy ludzkiej. Nieugięci w działaniach. Zbyt dużą wagę przykładają do pieniędzy, sukcesu, pozycji społecznej, dóbr materialnych. Znakomicie panują nad sobą, ale jeśli je jednak ktoś sprowokuje, to wybuchają z ogromną spontanicznością, są agresywni, nie oglądają się na konsekwencje. Bardzo odważni, nawet w fizycznym tego słowa znaczeniu. Tu trzeba dodać jeszcze jedną, niezwykle ważną informację – ponieważ tę wibrację charakteryzuje niezwykła wręcz krańcowość reakcji, to równie często możemy spotkać ósemkę, będącą absolutnym zaprzeczeniem tych cech, a więc osobę tchórzliwą, płaczliwą, niezdecydowaną, wstydzącą się własnego cienia. Osoby z tej grupy numerologicznej najlepiej sprawdzają się jako adwokaci, sędziowie, osoby na wysokich stanowiskach – w świecie biznesu, polityki, medycyny. Są również dobrymi wojskowymi czy dyplomatami. Zdobywanie pieniędzy przychodzi im łatwiej, niż innym, często gromadzą wręcz olbrzymie fortuny. Mimo, że nie aprobują marnotrawstwa lub rozrzutności, są hojne wobec swoich bliskich, często wspomagają finansowo również różne akcje charytatywne. Należy wystrzegać się ich jako wrogów, grają fair, ale nie zapominają doznanych krzywd i upokorzeń, zawsze biorą odwet.
Partnerstwo i uczucia – są niezwykle zaborczy, ich ognistość jest bardzo atrakcyjna dla innych wibracji. W uczuciach wyznają zasadę „wszystko albo nic”, partner musi im całkowicie oddać się i podporządkować. Związek z wibracją osiem nigdy nie należy do nudnych. Dobre układy z delikatnymi i uczuciowymi dwójkami i szóstkami – to harmonijne współistnienie. Całkiem nieźle ułoży im się z wibracją 4, 7 i 9, burzliwie układy z 3 i 5. Natomiast praktycznie niemożliwe są harmonijne związki z wibracjami 1 i z osobami o tej samej wibracji. W obu ostatnich przypadkach zbyt wiele będzie dominacji po obu stronach, co spowoduje napięcia, których nie da się zażegnać.

Liczba 9 – ogromna wrażliwość na bodźce zewnętrzne, intuicja, często zdolność jasnowidzenia, przewidywania wydarzeń, przenikanie myśli innych osób. Szlachetność, altruizm, ogromne wyczulenie na potrzeby bliźnich, inteligencja, umiejętność wyjścia z każdej sytuacji. Cecha wiodąca to dar obserwacji, nic nie ujdzie ich uwadze, są bardzo wyczuleni na najmniejsze nawet niuanse zachowań ludzi. Perfekcja i dokładność, sumienność i dyscyplina, duża skłonność do dominacji, nadopiekuńczość wobec osób bliskich. Często mają gwałtowne usposobienie, dramatyzują i wyolbrzymiają nieistotne sprawy. Często wykazują brak realizmu życiowego, do czego za nic nie chcą się przyznać. Ta wibracja oznacza uniwersalną miłość, to najlepsi obrońcy praw człowieka, realizują się dla dobra innych. Są uprzejmi, ale ich postępowanie często przebiega według ich własnych norm postępowania. Nadzwyczaj niezależne i dumne, nie tolerują żadnych form przymusu. Najważniejsze to wolność osobista, przestrzeń wokoło, decydowanie samemu o sobie. Bardzo towarzyscy, ale ich związki uczuciowe często są powierzchowne i nietrwałe. Nigdy nie oddają się nikomu ani niczemu do końca. Pasja i głód wiedzy. Ich drugie oblicze – to mówienie, co czują, nie przejmując się reakcją i konsekwencjami. Trudno wygrać z nimi bitwę słowną. W postępowaniu najczęściej kierują się impulsem uczuciowym, nie są wyrachowani. Na zewnątrz postrzegani są jako osoby eleganckie, zrównoważone i spokojne, w rzeczywistości są bardzo nerwowi i wrażliwi. Nie znoszą sprzeciwu, są wtedy wyniosłe, mają skłonność do wyolbrzymiania cudzych błędów, do swoich odnosząc się z dużym pobłażaniem. Praca zawodowa to te dziedziny, gdzie będą mogli coś zrobić dla innych. Nie są wylewni, trudno im mówić o uczuciach. Mają nieprawdopodobne wyczucie rytmu, są świetnymi tancerzami. Stabilizację finansową zawdzięczają dziewiątki własnej pracy i rozsądnym inwestycjom.
Partnerstwo i uczucia – sentymentalne i uczuciowe, zawsze powściągliwe i pełne rezerwy, w momencie, kiedy trzeba okazać swoje uczucia. Nie są wylewne. Charakteryzują się gwałtownymi zmianami nastroju. Lojalni, jako partnerzy, kiedy znajdą tę właściwą osobę. Tych, kogo kochają, muszą za coś podziwiać i szanować. Mają dwoistość osobowości, ponieważ, mimo, że najbardziej sobie cenią wolność, to bardzo potrzebne jest im miejsce, z którym się emocjonalnie mogą identyfikować. Pełne temperamentu, kierują się emocjami, mają tzw. trudny charakter, więc najłatwiej byłoby im z osoba z własne wibracji lub siódemką. Dobrym partnerem jest zrównoważona czwórka. Ogromne przyciągają się dwójka i dziewiątka – tu wiele wspólnego w ich sentymentalizmie i romantyzmie, ale wrażliwość dwójek często może ucierpieć na skutek bezceremonialności reakcji dziewiątki. Trójka swoją witalnością przypomina dziewiątkę, więc mogą być razem, jeżeli zapanują porządkiem i dyscypliną. Z szóstką łączy ją humanitaryzm i chęć niesienia pomocy innym, ale szóstka nie zaakceptuje tego, że dziewiątka bardziej angażować się będzie w projekty nie mające nic wspólnego z jej własna rodziną. Dziewiątka odbierze to jako zamach na jej niezawisłość, działanie życiowe ósemki nie znajdą zrozumienia u dziewiątki, natomiast zdecydowanie antagonistyczne dla dziewiątki są tylko dwie wartości 1 i 5.

Małgorzata Walicka

Jedna odpowiedź do “Wibracje podstawowe”

  1. Miroslaw pisze:

    Juz Nic nie lapie… 28.08.1979 to 8 czy 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.