Słońce - Solaris - rozwój osobisty

Słońce

Karta oznacza twórcze spełnienie, realizację naszych działań natchnionych przez boski pierwiastek słonecznej energii. Karta szczęścia i powodzenia w sferze materialnej. Twoje życie jest wypełnione radością i dobrymi widokami na przyszłość. Wszystkie Twoje sprawy (o ile inne karty to potwierdzają), idą w dobrym kierunku, to zaś gwarantuje Ci sukces materialny i tym samym zabezpieczenie spraw bytowych. Możesz odznaczać się pewną charyzmą i jeżeli inne karty temu nie przeczą, możesz stać się sławny (w dobrym znaczeniu). Umiesz zjednywać sobie ludzi, mogą wręcz Cię uwielbiać, oni będą popierać Cię w Twoich dążeniach. Ważne jest, aby nie nadużyć ich zaufania. Dobrze się czujesz w ich towarzystwie i są Ci bardzo potrzebni. Z drugiej strony możesz stać się trochę próżny, korzystając ze środków, które zyskujesz, a które uważasz, że słusznie Ci się należą. Pomagaj ludziom, masz siłę, energię i dobrą wolę. Oni czekają na twoją pomoc, bądź sprawiedliwy.

Karta zapowiada sukcesy towarzyskie, radosną imprezę i zabawę w gronie młodzieńczych, szczerych przyjaciół. Popularność, twórczy sukces, docenienie indywidualności, która właśnie jest na topie. Niekiedy jest to przyjemny, krótki romans bez konsekwencji na przyszłość. Ciesz się chwilą!

SŁOŃCE – karta odwrócona:

Poczucie wyobcowania, odmienności (np. społecznej, narodowej, intelektualnej, subkulturowej) każe separować się i odsunąć od otoczenia. Rozczarowanie, nieudana impreza, brak popularności, bycie wyśmianym, zleceważonym, niedocenionym.

Starasz się za wszelką cenę zrobić komuś na złość, przekonujesz innych do swoich racji i wciągasz ich w swoją grę. Możecie razem działać mimo, iż nie ma to szans na korzystny koniec. Jeżeli nie wycofasz się wcześniej, klęska będzie większa i upadek boleśniejszy. Grozi Ci wyczerpanie sił, załamanie nerwowe, choroba serca, układu krążenia, osamotnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.