sesje indywidualne - Solaris - rozwój osobisty

sesje indywidualne

Masz pewne marzenia albo problemy. Chcesz coś osiągnąć, rozwiązać, naprawić albo czegoś się nauczyć. Przydałaby Ci się porada, wskazówka, pokazanie drogi, a może chcesz pozbyć się starych hamujących cię wzorców, by z nową energią pójść do przodu.

Trening indywidualny pozwoli Ci w 100% wykorzystać Twój cenny czas. Z naszych usług coachingowych korzystają menadżerowie i osoby dopiero budujące swą drogę zawodową, pary mające problemy z komunikacją, jak i single chcący dobrze ulokować swoje uczucia.

W pracy z Tobą koncentrować się będziemy na aspektach, które są dla Ciebie priorytetem.

CENNIK:

Sesja coachingu 1h/ 300 pln

Coaching via skype 1h/ 300 pln

TRENERZY:

beti_rouge

Beata Markowska – prawniczka, absolwentka British Centre for English & EU Legal Studies , coach akredytowany przez International Coaching Community. Zajmowała wysokie, kreatywne stanowiska w zarządach znanych koncernów i spółek przyczyniając się znacznie do ich sukcesu. Kierowała dużymi zespołami pracowników, zajmowała się kreowaniem wizerunku firm, tworzeniem biznes planów, strategii marketingu i sprzedaży. Osiągnąwszy sukces w swojej branży postanowiła wykorzystać bogate doświadczenie i wyjątkowy potencjał oraz talent psychologiczny, aby pomóc innym przezwyciężać swoje ograniczenia i żyć pełnią życia.
Ukończyła wiele szkoleń pod kierunkiem wybitnych trenerów, a wiedzę tam zdobytą połączyła z doświadczeniem stając się autorką wielu nowatorskich szkoleń rozwoju osobistego, które znajdują się w ofercie założonej przez nią firmy szkoleniowej Solaris Center.

Jest autorką kilkudziesięciu artykułów na temat rozwoju osobistego, propagujących świadomy styl życia i niebanalne, nowatorskie podejście do terapii, publikowanych na łamach znanych magazynów psychologicznych i pism o tematyce rozwoju.
Prowadzi warsztaty, szkolenia, wyprawy coachingowe i sesje indywidualne. Jej specjalnością jest praca z osobami na „życiowym zakręcie”. Sesje z Beatą pozwalają osobom doświadczającym kryzysu na polu osobistym i zawodowym na wyzwolenie ukrytego potencjału prowadzącego do trwałej zmiany na lepsze jakości życia, pomagają uwolnić się od uzależnień.
Eksploracja zagadnień rozwoju ludzkiego potencjału oraz fizyka kwantowa to jej życiowe pasje. Rocznik 1970, mama Majki i Jaśka.

 

109K9101
Anna Kot – Czajkowska 

Jeśli wybierzesz mnie jako coacha decydujesz się na kobietę dojrzałą, której talentem jest dostrzegać sedno, widzieć rzeczy ukryte, słyszeć pomiędzy słowami i nazywać te rzeczy takie jakimi są. Pracuję z ludźmi od 2006 roku jako coach oraz psychoterapeutka. Wcześniej przez 8 lat pracowałam w biznesie farmaceutycznym. Jestem matką syna, który studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz małej córki, wnoszącej radość i piękno w życie mojej rodziny. Moją pasją są rozmowy z ludźmi oraz rozwój osobisty. Lubię się uczyć, zdobywać wiedzę, ale przede wszystkim doświadczać i wcielać w życie to, czego się uczę. W taki sposób jak żyję, tak też współpracuję z klientami. Zachęcam ich do nauki o sobie, wspomagam w doświadczaniu siebie w nowych obszarach i życia w zgodzie ze sobą. Moim talentem jest umiejętność łączenia materii, konkretu i duchowości.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, wydział farmaceutyczny. Uzyskałam dyplomy praktyka oraz mistrza NLP (dwa roczne kursy, Neuroedukacja w Lublinie). Jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community (Manfred Foerderer) oraz psychoterapeutką psychologii zorientowanej na proces (członkostwo oraz superwizje w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu).

Doświadczenie w biznesie farmaceutycznym oraz praca w firmach szkoleniowych i coachingowych w połączeniu z pracą psychoterapeutki nauczyły mnie umiejętności łączenia obszarów związanych z twardą rzeczywistością, mierzalnymi celami i konkretnymi umiejętnościami z miękką stroną osobistych doświadczeń, stanów emocjonalnych i duchowych.

Lubię przyrodę, a najbliższe mi są drzewa, ruch w każdej formie, jestem ciekawa ludzi i świata, uwielbiam także ciszę i medytację.

 

 

 

 

W razie pytań pisz lub dzwoń:

solaris.center@gmail.com
tel. +48 796 181 192

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.