Rydwan - Solaris - rozwój osobisty

Rydwan

Młody mężczyzna, cały w zbroi, perfekcyjnie powożący rydwanem, zdecydowany jest odnieść sukces. On doskonale opanował rzemiosło wojenne. Nie oznacza to jednak, że masz iść na wojnę. Ta karta sugeruje, że jesteś gotowy wyruszyć w podróż, zmagać się z nieznanym i zdecydowanie przeć do sukcesu. Masz moralne prawo i moc, aby podjąć wyzwania jakie czekają Cię w tej „podróży”. Oznacza zdecydowaną wolę działania w celu osiągnięcia wyznaczonych i podjętych celów. Zdobyłeś(aś) doświadczenie, umiesz przystosować się do każdej sytuacji, nie boisz się konfrontacji z tym co nieznane. Karta oznacza, iż zakończyłeś(aś) pierwszy etap zdobywania doświadczeń w świecie, który Cię otacza, zdobyłeś(aś) pewność siebie i zdecydowany(a) jesteś stawić czoła w walce o swoją przyszłość. Pokonałeś swojego Cienia i możesz zdobyć lepszą pozycję dla siebie. Masz do tego pełne prawo, lecz to co teraz zdobędziesz i jak to zrobisz będzie miało wpływ na to co Cię czeka w przyszłości. Rydwan to przepustka do nowego życia, czas jednak nie stoi w miejscu i nie masz go za wiele. Wykorzystaj go dla siebie jak najlepiej. Karty sąsiednie i ich znaczenie położenia w rozkładzie mogą wskazać Ci drogę lub cel.

Karta zapowiada ruch, nagłą zmianę sytuacji, zapał, aktywność i inicjatywę życiową, przeprowadzkę, zmianę pracy na bardziej samodzielną i związaną z realizacją własnych zainteresowań. Zwycięstwo w konflikcie. Słuszna decyzja. Wyjazd, podróż, przeprowadzka. Wiadomości z podróży.

RYDWAN – karta odwrócona:

Walka z opozycją, wojna wewnętrzna i zewnętrzna, przegrana. Terrorysta, próbujący wywrzeć brutalną presję na otoczenie. Klęska zamierzeń, z powodu ataku silniejszego od siebie. Potężny wróg, uwięzienie. Odrzucona chęć kontaktu, brak wiadomości.

Trudno jest Ci się określić, masz ochotę działać i tworzyć, jednak nic Ci z tego nie wychodzi, brakuje Ci pewności siebie i tracisz wolę doprowadzenia sprawy do końca. Zniechęcasz się w połowie drogi, myślisz, że tracisz czas a tak naprawdę to go nie masz. Twoja „zbroja” Cię nie chroni a droga, którą zdążasz jest wyboista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.