Papież - Solaris - rozwój osobisty

Papież

Na wizerunku karty umieszczono postać Papieża (Arcykapłana), a w tle za nim stoją dwie kolumny będące symbolem wejścia do Krainy Oświecenia. Osiągnąłeś(aś) pewien stopień duchowego wtajemniczenia, jesteś osobą pobożną lub wyznajesz idee mające swoje źródło w tradycji, w której się wychowałeś(aś), jej jesteś wierny(a) i swoje działania będziesz opierać o te wartości. Papież reprezentuje największy autorytet moralny, który ty sam(a) posiadasz, lub w zależności od położenia karty potrzebujesz kontaktu z taką osobą. Jej wiedza i energia duchowa wzmocni cię w dążeniu do celu. Jeżeli jesteś autorytetem zdolnym do przekazywania nauki i Boskich prawd weź odpowiedzialność za to co głosisz i co robisz.

Karta zapowiada pomyślnie załatwioną sprawę w sądzie, lub urzędzie wymienionego wyżej typu, pomyślnie zakończone studia, zdany egzamin na wyższą uczelnię, spotkanie mądrego doradcy, właściwą i pomyślną diagnozę lekarza. Może się zrealizować jako podróż zagraniczna, połączona ze zwiedzaniem starych świątyń i muzeów, wysłuchiwaniem wykładów przewodnika i znawcy tematu.

PAPIEŻ – karta odwrócona:

Karta zapowiada oszustwo podatkowe, fałszywe dokumenty lub przyrzeczenia, przekupstwo, przerwane studia wyższe, zły efekt egzaminu, złą ocenę, niepowodzenie wydawnicze, negatywne orzeczenie w sądzie, unieważnienie małżeństwa.

W tej pozycji karta reprezentuje człowieka fanatycznie przywiązanego do spraw duchowych, narzucającego innym swe idee, przy tym nie przebierającego w środkach. Jeżeli ty nim jesteś to wiesz o co chodzi. Jeżeli jesteś pod wpływem religijnego fanatyka, zrewiduj swój stosunek do niego. Idee, które głosi i prawdy, które tak dobrze przemawiają do ciebie, dają mu władzę absolutną nad tobą i trudno ci będzie od niego się uwolnić. Pomyśl, czym jest wolność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.