Moc - Solaris - rozwój osobisty

Moc

Ta karta podobna jest karcie „Rydwan”, lecz przedstawia kobietę bez zbroi, zdolną jednak do ujarzmienia Lwa. Opanowałeś(aś) trudną sztukę zjednywania sobie ludzi, panujesz nad swoimi negatywnymi emocjami. Cechuje Cię wyrozumiałość i nieegoistyczny wgląd w sprawy innych. Twoja siła równa jest wielkości Twego serca. Możesz teraz przystąpić do działania. Prawdopodobnie nikt nie będzie mógł odmówić Ci współpracy oraz chętnie będzie dla Ciebie pracować i choć efekty będą widoczne dopiero po pewnym czasie, wszystko pójdzie po Twojej myśli. Postępuj według określonego planu i nie łam dotychczasowych norm. Masz moralne prawo i wielką moc do osiągnięcia sukcesu. W najbliższym czasie nie zabraknie Ci energii i pomysłów do realizacji swoich zamierzeń. W zależności od położenia karty w rozkładzie, wykorzystaj jej duży potencjał energii, dla określonej tam sprawy.

Karta zapowiada odniesienie zwycięstwa nad dotychczasowym wrogiem, okiełznanie namiętności, uczucie podległe rozsądkowi i działające na korzyść człowieka. Popularność w otoczeniu, akceptację innych. Udane życie seksualne, zdrowie i przypływ sił fizycznych.

MOC – karta odwrócona:

Karta zapowiada awanturę, wrogość, nagłe i nieprzyjemne rozładowanie stłumionych napięć, a potem opadnięcie z sił, depresję i smutek. Ofiara nałogu, hazardu, pobicia, rozwiązłego trybu życia. Choroba.

Swoim działaniem, w sprawie wskazanej przez położenie karty, możesz sobie szkodzić, nie jesteś przygotowany(a) do radzenia sobie w takiej sytuacji. Negatywne emocje, nerwowy pośpiech, nieopanowanie i złość, pozostawią Cię w żałosnym stanie. Staraj się unikać wpływania na bieg sprawy, bo nie czas i miejsce do tego. Musisz zadbać o swoją kondycję fizyczną, aby nabrać pewności siebie, a być może będziesz mógł powrócić do sprawy. Ta karta mówi, że brak Ci odpowiedniego zapasu energii do działania. W innych sprawach, sytuacja jest podobna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.