Mapa Marzeń. Zlecenie dla podświadomości - Solaris - rozwój osobisty

Mapa Marzeń. Zlecenie dla podświadomości

„Dziesięć lat temu zrobiłam swoją Mapę Skarbów. Było to w momencie największego z kryzysów jakie kiedykolwiek przeżyłam. Gdy zawalił się cały mój świat…. gdy pozamykały się życiorysy moich najbliższych – jednych gwałtownie, innych przewlekle, a wszystkich zbyt wcześnie i nie w porę… Znalazłam wtedy w sobie jeszcze tyle siły, żeby wyrzucić złe emocje… Potem usiadłam nad kartką czystego, białego papieru i… po prostu zrobiłam swoją Mapę Skarbów…. Przepis na nią jest niezwykle prosty – należy wkleić swoje zdjęcie oraz inne zdjęcia – życzenia do wszechświata… To moje życzenie! I to, i to jeszcze! Tego oczekuję, tak chcę! A potem…. zapomnieć o tym i żyć… Żyć świadomie, najpełniej, smakując każdy dzień jakby był tym ostatnim…. Nie rozpamiętywać, nie czekać…. zacząć nowy rozdział…. żyć….

Dom, w którym mieszkam jest stary – pełno w nim zakamarków i schowków.  Przy okazji generalnych porządków znalazłam swoją Mapę Skarbów pomiędzy starymi zabawkami syna… Zapisałam na niej bardzo poważne życzenia: kocham i jestem szczęśliwa… odnajduję równowagę…. jestem mniej krytyczna wobec innych, a nawet – spędzam wymarzone wakacje… Siedzę nad tą kartką i uśmiecham się, bo dzisiaj, dziesięć lat po tamtym dniu spełniły się wszystkie moje życzenia do wszechświata…. wszystkie bardziej i mniej realne oczekiwania, nawet te pisane całkowicie na wyrost… Odwracam kartkę i czytam zapisane tam motto: Stajemy się tym na co nastawiony jest nasz umysł…

Lilith

Mapa Marzeń 1

Mapa Marzeń to magiczny warsztat, który składa różne marzenia w jeden zwarty, gotowy do realizacji obraz. Mapa marzeń jest komunikatem do naszej podświadomości napisanym jej językiem: językiem obrazów i emocji.

Z jednej strony będziemy tworzyć zlecenie do Wszechświata, z drugiej słuchać, co on, zaklęty w naszej podświadomości ma Nam do powiedzenia o naszej ścieżce życia i naszym Przeznaczeniu.

W tym dniu damy się ponieść fantazjom i marzeniom. Zobaczymy oczami wyobraźni to wszystko co daje Nam radość, przyjemność, napełnia spokojem. Zastanowimy się czego tak naprawdę chcemy od siebie i od świata, co jest dla Nas ważne – dla mnie jako Kobiety, Mężczyzny, Rodzica, Pracownika, Przyjaciela… wsłuchamy się w swe wnętrze, oraz w znaki od Losu, podpowiedzi Logosu, spojrzymy z góry na nasz wewnętrzny Mikrokosmos, po czym świadomie zdecydujemy, jaki kierunek chcemy nadać swemu życiu, stworzymy harmonijną całość ze swoich marzeń. Za pomocą symboli będziemy transformować pragnienia serca do rzeczywistego świata.

„Każdy z nas ma głęboko ukryte osobiste marzenie, które tylko czeka na to, aby je odkryć i spełniać. Jeśli pokochamy swoje marzenia i zainwestujemy w nie miłość , twórczą energię, upór i pasję, osiągniemy prawdziwy sukces.”  Sarah Ban Breathnach

Jakkolwiek to nie brzmi, warsztat Mapy Marzeń to także wesoło spędzony czas, dużo śmiania się i żartów we wspólnym gronie. Czas spędzony w atmosferze rozluźnienia i poczuciu dobrej zabawy.

Last but not least: jest to chwila dla siebie, która może wiele zmienić w dalszym życiu na lepsze, ot tak, przy okazji.

mapa marzeń 2Prowadząca:

Beata Markowska – coach akredytowany przez International Coaching Community, trener rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne. Wspiera osoby doświadczające kryzysu w życiu osobistym, zawodowym. Pracuje nad różnego rodzaju trudnościami osobistymi, jak i z problem uzależnienia. Prywatnie eksploruje zagadnienie rozwoju ludzkiego potencjału, oraz fizykę kwantową. Rocznik 1970, mama Majki i Jaśka. Autorka artykułów i publikacji propagujących świadomy styl życia.

Terminarz:

Sobota, 10:30 – 17:00

Niedziela, 10:30 – 16:00

 

Koszt: 450 pln.

Miejsce na warsztacie rezerwujesz zaliczką w wysokości 100 pln płatną na konto bankowe:

13 1140 2004 0000 3102 1417 7535

 

Promocje!

1.”Płacąc wcześniej – płacisz mniej”

Decydując się na warsztat na 14 dni przed warsztatem zapłacisz za warsztat 350 pln.

2. „Rabat dla przyjaciół”

Zapisz się z kimś razem a cena dla każdego z Was obniży się do 290 pln.

 

Miejsce warsztatu: Warszawa

W razie pytań pisz lub dzwoń:
solaris.center@gmail.com
tel. +48 796 181 192

2 odpowiedzi na “Mapa Marzeń. Zlecenie dla podświadomości”

  1. Jan Turaj pisze:

    Witam
    Jesteśmy z żoną i córką zainteresowani warsztatem.
    Czy są wolne miejsca i gdzie będą odbywać się warsztaty.
    Proszę o adres, chciałbym zarezerwować sobie hotel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.