Mag - Solaris - rozwój osobisty

Mag

Karta przedstawia człowieka dążącego do poznania prawdy o istocie duszy i materii. Gromadzi on w tym celu odpowiednią wiedzę oraz jest wyposażony w instrumenty, które mu w tym będą pomocne. Osiągnąłeś(aś) pewien stopień wiedzy, który daje ci możliwość podejmowania decyzji niezależnie od innych. Inspirują cię nowe idee i masz dość zdrowia oraz sił aby je wprowadzać w życie. Doskonale rozumiesz ludzką psychikę i możesz mieć duży wpływ na innych ludzi. Jest prawdopodobne, że pracujesz nad czymś ważnym, co przyniesie pożytek ludziom lub nawet ludzkości, i sam wiesz jak to robić. Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie, w której pracujesz.

Zapowiada nowe znajomości, interesującą przygodę, ruch, spotkanie kogoś, kto podsunie świetny pomysł na urozmaicenie życia, twórczy zapał, rozwój zainteresowań, pomyślność we wszystkim, co związane z nauką, twórczością, inicjatywą, odkrywaniem nowych dziedzin i dróg. Towarzystwo męskie, przyjaźń.

MAG – karta odwrócona. Pracujesz nad wieloma sprawami naraz, źle gospodarujesz energią, której na ogół ci brakuje. Ustawicznie popełniasz błędy a swoje zdolności chcesz wykorzystać do niegodziwych celów np. do manipulowania ludzką psychiką w celu podporządkowania sobie ludzi. Możesz poznać metody sterowania ludzkimi zachowaniami i robić z tego użytek. Zło, tak jak dobro zawsze wracają do punktu wyjścia. Ukazanie się tej karty zapowiada uniki, działanie nie wprost, kłamstwo, niezrealizowane plany na przyszłość, zdradę kogoś, kto podawał się za przyjaciela, lub doradcę. Zły początek. Gniew.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.