losowa-wyrocznia - Solaris - rozwój osobisty

KU. Naprawa (Regeneracja, Odnowienie, Odbudowa)

Sytuacja trudna, spowodowana realizowaniem w przeszłości niekorzystnych wzorców i nawyków życiowych, którą teraz trzeba szybko i skutecznie naprawić. Walka z chorobą, rekonwalescencja, odzyskiwanie sił poprzez systematyczną pracę i wysiłek. Naprawianie popsutego produktu. Ingerencja lekarza, pobyt w szpitalu. Remont, odbudowa, reaktywacja, regeneracja dawnej siły. Efekt powinien przynieść uspokojenie i powrót rzeczy do pierwotnego stanu.
Bohaterem Heksagramu jest syn, który po śmierci ojca usiłuje przywrócić utraconą świetność dziedzictwu. Podczas odbudowy mierzy się z błędami popełnionymi przez ojca i matkę i uczy się właściwego postępowania, niezbyt surowego i nienazbyt łagodnego, a gdy przestaje tolerować psujące jego reputację nawyki i warunki życia odzyskuje szacunek i poważanie przynależne jego Rodzinie. W chwili jednak, gdy nie daje się tego Naprawić odchodzi w poszukiwaniu zupełnie nowych zasług do zdobycia.

1 linia: Skutki minionych błędów dadzą się naprawić dzięki chęci właściwego wykorzystania spadku w przyszłości.
2 linia: Skutki minionych zaniechań i zbytniej bierności wymagają łagodnej Naprawy.
3 linia: Zostało zepsute przez zbytnią surowość. Teraz stanowczość musi to Naprawić.
4 linia: Gdy nie Naprawić tego, co Zepsute uporem i nietolerancją, lub trwać uparcie przy czymś, co było, ale nie przynosi szczęścia, nadejdzie destrukcja i niepowodzenie.
5 linia: Naprawia stanowczo i zdecydowanie minione błędy. Dzięki temu odzyskuje poważanie.
6 linia: Nie słucha rad, ocen i nakazów odgórnych, płynących z zewnątrz. Ile razy można coś Naprawiać i odbudowywać? Lepiej odejść.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.