losowa-wyrocznia - Solaris - rozwój osobisty

CING. Studnia (Czerpanie Wody, Sięganie, Obdzielanie)

Pozostawanie na jednym miejscu nie sprzyja bogatemu w szanse życiu towarzyskiemu. Mimo to, takie tkwienie w miejscu, w którym przypadło nam żyć sprawia, że czas działa na naszą korzyść. Coraz więcej ludzi docenia naszą postawę, możliwość spotkania nas tu, gdzie jesteśmy i zjawia się w potrzebie. Tego rodzaju życie i praca sprzyja pogłębieniu własnej duchowej świadomości, nawiązywaniu coraz ciekawszych kontaktów z innymi, udoskonaleniu dzieła, nad którym pracujemy, a ma to swoją nieprzemijającą wartość. Oczyszczenie ciała i umysłu wytrwałym wysiłkiem. Wyczekiwanie na upragniony kontakt. Otwory ciała i stan ich funkcjonowania.
Bohaterką Heksagramu jest stara, zapomniana przez czas Studnia, która została zamulona i nikt z niej nie pije. Trzeba ją dopiero pracowicie oczyścić, obmurować i ogłosić ludziom, że w tym miejscu można zawsze napić się czystej, zdrowej wody, co w końcu sprawia, że Studnia staje się ważnym źródłem dla coraz liczniejszych przybyszy.

1 linia: Nie rozwija się, lecz degraduje. Otacza ją energia najniższego rodzaju, wulgarność i pogarda.
2 linia: Zalicza i porzuca przemijając związki z ludźmi niegodnymi zaufania. Pragnie więcej, niż dostaje. Daje więcej, niż biorą.
3 linia: Firma odbudowana, lecz brak klientów. Trzeba świadomie stworzyć zapotrzebowanie na prawdziwą wartość.
4 linia: Wzmacnia swoją odporność, chroni siebie.
5 linia: Odwieczna zasada dostępna zawsze i dla każdego w codzienności.
6 linia: W pełni ufa sobie i innym i to jest słuszne.

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.