Liczby karmiczne - Solaris - rozwój osobisty

Liczby karmiczne

Ten artykuł jest dla osób, które wierzą w reinkarnację. Aczkolwiek i ci, którzy w nią nie wierzą, chyba zgodzą się, że nasza dusza przychodzi na świat w pewnym określonym celu. I nawet jeśli tylko jedno życie mamy do przeżycia, to należy w nim spełnić określone zadanie, zrealizować określony cel…

Wśród liczb są liczby szczególne, nazywane karmicznymi, symbolizujące nasze zaległe sprawy, coś, co w tym wcieleniu musimy przepracować. Są to tez nasze poprawki z poprzedniego życia, coś, czego nie dokończyliśmy, co nam się nie udało… Obecność ich w portrecie numerologicznym pokazuje takie właśnie zaległości do przerobienia.

Należy unikać tych liczb, jeśli wybieramy dla siebie ważne daty. numery telefonów komórkowych lub rejestracyjnych. Także nazwa firmy zawierająca liczbę karmiczną wymusi „odpracowanie”, niekoniecznie przyjemne dla nas. Najczęściej firmy takie bankrutują, borykają się z problemami prawnymi lub powodują kłopoty w życiu osobistym, np. rozpad związku. Oczywiście nadanie dziecku imienia zawierającego taki „prezent” rzutuje niewesoło na całe jego późniejsze życie…

Karmę trzeba przepracować, bez wątpienia. Niemniej lepiej to robić w sposób świadomy i w takiej dziedzinie, w której jesteśmy w stanie sobie poradzić (polecam rozdział Prosperita). Inaczej wskutek problemów spadających na nas bez ograniczeń, zamiast odpracować, gromadzimy kolejne długi karmiczne i kółko zaczyna się zamykać…

Zatem unikajmy liczb karmicznych tam, gdzie możemy o tym decydować. Karma nie odpracowana i tak nas dogoni, a przecież w międzyczasie możemy zgromadzić wystarczająco dużo dobrej zasługi, by wyjść z tego starcia zwycięsko…

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

trudne, biedne dzieciństwo

brak pracy i pieniędzy

straty materialne

konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

14 / 5

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności – narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

nieszczęśliwa miłość

trudności w rozwijaniu talentów

bolesne straty materialne i uczuciowe

ciężkie doświadczenia związane z „tamtym wymiarem” (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać „przyjemności”.

16 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

nieudane, nieszczęśliwe związki

izolacja i samotność

fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

zależność od innych

brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych

bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku – mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i … osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!

Bogusława Andrzejewska

4 odpowiedzi na “Liczby karmiczne”

 1. Marta pisze:

  Jak sprawdzić czy ma się jakieś liczby karmiczne, jak się je oblicza? Z daty urodzenia? czy np. miesiąc 11 lub dzień urodzenia 13 to już są te liczby?

 2. Dorota pisze:

  Zabraklo najwazniejszego czyli jak obliczyc liczby karmiczne?

  • victor pisze:

   trzeba dodać wszystkie cyfry z daty urodzenia , potem sprowadzić otrzymaną liczbę do cyfry pojedynczej , jeżeli otrzymana liczba będzie 13 to dana osoba jest numerologiczną 4 , ale z 1 i 3

  • eM pisze:

   Ustawienia poczatkowe sa to cztery liczby okreslajace portret numerologiczny. Naleza do nich: Dzien Urodzenia, Miesiac Urodzenia, Pierwszy warunek ( czyli suma dnia i miesiaca urodzenia) oraz Droga Zycia ( suma wszystkich cyfr z daty urodzenia-cyfr nie liczb czyli liczymy np. 0+1+0+1+2+0+1+7- metoda pitagorejska). I jezeli gdziekolwiek w tych ustawieniach poczatkowych pojawi sie liczba karmiczna to znaczy ze dotyczy ona tego portretu numerologicznego. Z tej kwesti w sposob logiczny odpada miesiac, bo karmiczne liczby zaczynaja sie od 13, a miesiecy mamy dwanascie. Ale juz osoby urodzone 13 dnia miesiaca ( 13. stycznia, 13 lutego, etc.)beda mialy karme pracy. Podobnie np. osoby urodzone 5 sierpnia ( 05.08.) majac w pierwszym warunku 13 (suma dnia i miesiaca urodzenia), tez karma pracy… a z drogi zycia to np. osoby urodzone 01.01.1901, tez karma pracy… Podobnie pozostale liczby karmiczne. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.