Lata numerologiczne i lata osobiste - Solaris - rozwój osobisty

Lata numerologiczne i lata osobiste

Lata Numerologiczne i Lata Osobiste – to dzisiejszy temat. Wszystko ładnie się układa, jeżeli dane wibracje Roku zarówno Numerologicznego, jak i Osobistego pokrywają się wzajemnie – jednak jest to rzadkością. Rok Numerologiczny dotyczy wydarzeń „zewnętrznych”, natomiast Rok Osobisty, bardziej naszych „przemian wewnętrznych”. Jak odnaleźć własny Rok:

1. LATA NUMEROLOGICZNE

Pamiętacie Wibracje swojej Drogi Życia? Ta główną energie – np.: DŻ 8
Dodajemy aktualny rok kalendarzowy do wibracji Drogi Życia.
Lata Numerologiczne trwają od października do października – czyli rok. W październiku rozpoczyna się już kolejny Rok Numerologiczny, czyli badając nasz obecny – do Drogi Życia dodajemy już 2007 rok. Każdy Rok Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu nowiu księżyca po 4 września – w każdym roku kalendarzowym inaczej, poniżej podam dokładne daty rozpoczęcia kolejnych lat Numerologicznych w danym roku kalendarzowym. Teraz sprawdźmy, w jakim jesteśmy aktualnie roku:
Rok – 2007 DŻ – 8
2007 + 8 = 17 = 8 – Wszystkie DŻ 8 są obecnie w 8 Roku Numerologicznym
W tym Roku Numerologicznym – 10.2006 – 10.2007 każda Droga Życia jest w tej samej wibracji Roku Numerologicznego: 8 w 8, 5 w 5, 2 w 2, itd.
Kolejny Rok Numerologiczny rozpoczyna nów księżyca po 4 września:
2000 – 27 września
2001 – 17 września
2002 – 7 września
2003 – 26 września
2004 – 14 września
2005 – 3 października
2006 – 22 września
2007 – 11 września
2008 – 29 września
2009 – 18 września

2. LATA OSOBISTE

Do naszego Klucza Wcielenia dodajemy aktualny rok. Np. data urodzenia: 15.9.1971
KW – 6 + 2006 = 14 = 5 – to 5 Rok Osobisty dla tej daty
Rok osobisty trwa od urodzin do urodzin – czyli tutaj 5 Rok Osobisty rozpoczął się 15.9.2006 i trwa do 14.9 .2007 (15.9 2007 następuje już kolejny rok – 6)

LATA NUMEROLOGICZNE

1 – Nowe możliwości, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, zawieranie nowych znajomości – ogólny zamęt (pozytywnie), tyle się tu dzieje. Nowe plany i pomysły. W tym czasie zawsze następuje zmiana, a przynajmniej realna możliwość jej dokonania.

ENERGIA – ENTUZJAZM – NOWE DZIAŁANIA
W tym okresie najbardziej odczujesz przypływ energii. Pojawią się różne wydarzenia, praktycznie bez żadnego wysiłku z Twojej strony – zwłaszcza te, świadczące o tym, że możesz zacząć „nowe życie”. W tym czasie przepełnia nas energia, entuzjazm, optymizm, a wszystkie drogi, które jeszcze rok temu były pozamykane przed nami – nagle się otwierają. Pojawia się możliwość rozpoczęcia czegoś od podstaw – wprowadzenia realnych zmian nie satysfakcjonującej Cię już sytuacji. Ten okres przynosi sukces i niezależność – pozwala dokonać ogromnych zmian w naszym życiu. Doskonały na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, zmian miejsca zamieszkania, czy pracy. Teraz najważniejsza jest Twoja własna aktywność, ponieważ to, z jakim nastawieniem przejdziesz przez ten Rok, taką właśnie nadasz tendencję całemu cyklowi – na najbliższe 9 lat. Możesz wrócić wstecz pamięcią do Twojego poprzedniego 1 Roku Numerologicznego i przypomnieć sobie jak wtedy było, co można było zrobić, zmienić, a na co zabrakło Ci po prostu odwagi – zrób to teraz! Stoisz przy brzegu i podpłynęła do Ciebie „nowa łódka z nowym żaglem” wystarczy do niej tylko wsiąść i obrać dowolny – odpowiadający Tobie właśnie, kierunek życia i działania. Nie zwlekaj, tylko wsiadaj i odpływaj, prąd Ci sprzyja, później nie będzie już tak łatwo płynąć tam gdzie chcesz – masz niepowtarzalną szansę – wystarczy ją tylko wykorzystać!

2 – Oczekiwanie na wyklarowanie się celów – pierwszych kroków stawianych w poprzednim roku. Tu nie dzieje się nic spektakularnego czy efektywnego. To czas stabilizowania się i relaksu po napięciach poprzedniego okresu.
CIERPLIWOŚĆ – OCZEKIWANIE
Ten okres wymaga przede wszystkim zwolnienia tempa, zmniejszenia aktywności, dobrania odpowiedniego towarzystwa – rozpoznania przyjaciół. To czas adaptacji do nowych warunków życia po dużych zmianach, wyciszenia, pracy w grupie – ku wspólnemu celowi, dyplomacji w działaniu i zachowania spokojnej neutralności wobec ewentualnych konfliktów otoczenia. Wskazane jest zadbanie o własne zdrowie – regeneracja sił po poprzednim okresie (znajdź czas na relaks, co teraz jest bardzo wskazane). Podsumowując: podporządkowanie własnej inicjatywy i twórczości grupie.

3 – Pojawiają się pierwsze rezultaty działań podjętych przez Ciebie w 1 Roku i ustabilizowanych w Roku 2. W tym Roku wszelkie nasze działania nie wymagają wielkiego wysiłku. Nie bardzo jeszcze jest się czym chwalić (to dopiero kiełki tego, co zostało zasiane w 1), ale już można dostrzec zapowiedź ewentualnego sukcesu, lub konieczność dokonania przez Ciebie koniecznych poprawek.
PRZYJEMNOŚĆ – SZCZĘŚCIE – BEZTROSKA
Ten czas przynosi radość, potrzebę bycia z ludźmi (zabawy), Wzrasta potrzeba Twojej własnej twórczości i komunikacji słownej, potrzeba wyrażania Twoich własnych emocji. Ten rok wzmacnia Twoją potrzebę bycia docenionym w towarzystwie, a przynajmniej zauważonym. Klaruje potrzebę indywidualności, odmienności, wyjątkowości. Teraz koniecznie należy wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi i cieszyć każdą chwilą dnia. Nieś sobą światło i radość.

4 – To czas próby – dzieło zainicjowane przez Ciebie w 1 Roku już teraz domaga się praktycznego wykorzystania. To swego rodzaju konfrontacja teoretycznych założeń i „spontanicznych natchnień” z realiami życia. Czas wytężonej, Twojej własnej pracy nad udoskonalaniem swego dzieła. Może pojawić się możliwość konieczności „walki” o uznanie Twoich własnych dokonań.
CIĘŻKA PRACA – OSIĄGANIE CELÓW
To rok pracy. Przyhamowania, konieczna jest praca – systematyczna i metodyczna, podejmowana ze zrozumieniem – postęp możliwy dzięki dużo większemu nakładowi Twoich własnych wysiłków niż oczekiwane zyski. Ten Rok trenuje sztukę rozpoczynania od nowa. Czas przeczekiwania i „pracowitości” w wyznaczonych ramach czasu. Teraz ważniejsza jest dla Ciebie praca od spraw osobistych, rodzinnych. Ten rok nie sprzyja dokonywaniu zmian, a należy zadbać o stabilizację materialną raczej i unikać nagłych „okazji”, wprowadzających zamęt i straty. Powaga i odpowiedzialność – tak teraz działaj.

5 – Uzależniony jest przede wszystkim od poprzedniego Roku – i jeśli został należycie wykorzystany, właśnie teraz pojawiają się pierwsze, znaczące sukcesy. W przeciwnym razie, niejedną „kwestię” w życiu należy rozpocząć od nowa. W tym Roku wymagane jest od nas podejmowanie ważnych i jednoznacznych decyzji, których skutki będą długofalowe.
ZMIANY – ROZMAITOŚCI – NIESPODZIANKI
To przede wszystkim wynagrodzenie poprzedniego Roku. W tym czasie dominują podróże, ruch, zmiany, realizacja potrzeby wolności i niezależności, doświadczanie przestrzeni – dzika energia twórcza i potrzeba przygody. Należy dosłownie łapać okazje w locie, ale i unikać podejmowania zbytniego ryzyka, rozpraszania uwagi i działań, a wszelkie dokumenty podpisywać z rozwagą.

6 – Nasze dzieło, zaczyna już żyć swoim własnym życiem – teraz już bez naszego udziału. To, co robimy, stanie się w jakimś stopniu własnością publiczną. Jeśli wcześniej wszystko było w porządku – to najprzyjemniejszy moment w naszym życiu, gdy bez większego wysiłku z naszej strony, zbieramy pierwsze poważniejsze owoce naszego trudu. Tutaj rodzą się również zalążki pomysłów na następny cykl (kolejny 1 Rok Numerologiczny).
DOM – RODZINA
To czas życia rodzinnego, tworzenia ogniska domowego przez wycofanie na dalszy plan własnych ambicji i aspiracji. To również czas dążenia do równowagi pomiędzy dawaniem, a braniem – czas harmonijnego działania. Tu często wszystko wraca do równowagi. To czas odpowiedzialności za rodzinę.

7 – Tu zaczynasz stawiać sobie pytania, zastanawiać się nad sensem dokonywanego przez Ciebie dzieła. Pojawia się konieczność nadania znaczeń wszystkiemu, co do tej pory robiliśmy. Jeżeli pojawią się nasze wątpliwości, co do efektów/sensu naszych działań, konieczna jest odbudowa poczucia naszej własnej wartości i dużo wyrozumiałości względem siebie.
NAUKA – MĄDROŚĆ – ROZWÓJ WEWNĘTRZNY
To czas wycofywania się do swojego wnętrza. Poszukiwanie czasu dla siebie, miejsca odosobnienia, kontaktu z naturą – aby się wyciszyć, uspokoić, rozmyślać, kontemplować, medytować. Czas wycofywania się z otoczenia, czas „samotności”.

8 – Żniwa – okres największych sukcesów, jakie dzięki „dziełu” rozpoczętemu w 1 Roku możemy osiągnąć. Teraz uświadamiamy sobie naszą rzeczywistą siłę.
PIENIĄDZE – NAGRODY
Zbieramy to, co zasialiśmy dotychczas. Okres sukcesów materialnych, będących efektem naszych własnych wcześniejszych wysiłków, podjętych decyzji i konsekwencji w działaniu. Jeżeli pojawia się coś niemiłego, wróć myślą wstecz, czy przez przypadek nie wróciło to do Ciebie – to żniwa, nie zapominaj o tym.

9 – Czas rozstawania się ze „starym”, robienia miejsca nowemu – czy to sposób bycia, działania, związki międzyludzkie – wszystko, co nie przyda nam się już w życiu, co straciło już swą ważność i odegrało swoją własną w naszym świecie.
OCENA – „GENERALNE PORZĄDKI”
To Rok kończenia starych spraw i związków – oczyszczania z przeszłości. Należy ze zrozumieniem przyjąć ewentualne odejście przyjaciół, zmiany miejsca zamieszkania, zmiany warunków życia. Ten okres przygotowuje nas do nowego, innego, twórczego okresu w naszym życiu. To czas refleksji nad poprzednimi ośmioma latami i marzeń o przyszłości. Właśnie teraz zastanów się jak chcesz żyć dalej – oceń otaczającą Cię rzeczywistość i rozstań się z wszystkim, co nie odpowiada Twojej nowej wizji świata. To bardzo ważne, aby właśnie teraz pozwolić odejść „staremu”, aby w pełni wykorzystać nadchodzący, nowy – „czysty” czas. Wyobraź sobie, że niesiesz dwie olbrzymie walizki, już za chwile odjeżdża Twój pociąg (1 Rok), Ty jednak jesteś jeszcze daleko od niego, czujesz ciężar Twego bagażu (przeszłości), a tu nagle trzeba przyspieszyć – jak będzie łatwiej? Z tymi walizami czy bez nich – wiesz, co zawierają i wiesz, czego po ich zawartości możesz się spodziewać, ryzykujesz, jasne – tym, że je zostawisz i zostaniesz z pustymi rękami, tak? Ale wiesz też, że rzeczy, które taszczysz ze sobą już do niczego Ci się nie przydadzą, więc podejmij decyzję i zostaw je, będzie Ci łatwiej w dalszej wędrówce – zaufaj! Wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie. Masz niepowtarzalną szansę już wkrótce zacząć wszystko od nowa – nie zmarnuj jej! Może też być tak, że będzie to jeden z najpiękniejszych okresów w Twoim życiu – on męczy, jeżeli kurczowo trzymamy się starego, ale jeśli jesteś osobą, która na bieżąco kończyła i pozwalała odejść wszystkiemu, co „chciało”, wówczas nie nagromadziło się tyle „śmieci” i ten czas upłynie na podróżach, a nawet miłych niespodziankach, wróci całe dobro, jakie świat otrzymał od Ciebie.

LATA OSOBISTE

1 – Rok startów i początków wszystkiego nowego. Teraz koniecznie zindywidualizuj siebie we wszystkich kierunkach. Staraj się być osobą niezależną i badaj swój umysł – najpierw przekonaj się, że masz rację. Słuchaj siebie i zmierzaj za wewnętrznym impulsem, nie zważaj na otoczenie. Z odwagą dokonaj, zaplanowanej już wcześniej zmiany. Wdrażaj nowy plan lub dodaj coś nowego do Twojej obecnej działalności. To czas siania i sadzenia – pamiętaj o tym! Nie trać z oczu wizji tego „kim” chcesz być lub co chcesz robić do końca tych dziewięciu lat, które właśnie mają swój początek. To, co teraz zasiejesz, zbierzesz obficie. Unikaj lenistwa! – to bardzo ważne.
2 – W przeciwieństwie do poprzedniego Roku (w którym można było działać we wszystkich kierunkach), przywraca wszystkiemu bardziej realne proporcje – ostudza nadmierne zapały. To czas nie działania, a przyciągania. Wszystko do Ciebie samo przypłynie, jeżeli tylko zachowasz spokój i otwartość na to. Staraj się mieć otwarty umysł – ucz się wszystkiego, co Cię tylko interesuje, poszerzaj zasób swoich informacji na temat najbardziej interesujących Cię dziedzin. Staraj „pracować” poprzez innych, rezygnując raczej z samodzielnego działania. Otworzą się kolejne szanse, jeśli tylko powstrzymasz się od czynienia wielkich wysiłków w ich poszukiwaniu. Staraj się robić tylko niewielkie rzeczy, czekaj. Nie wypatruj jeszcze „kiełków” tego, co zostało przez Ciebie zasiane w poprzednim okresie.
3 – Pojawia się silna potrzeba pielęgnowania towarzystwa, odnawiania przyjaźni i tworzenia nowych. Zaplanuj sobie uczestniczenie w różnego rodzaju rozrywkach i przyjmuj na takie zaproszenia. Pojawiają się wydarzenia wzbudzające w Tobie radość. Nie obciążaj się zbytnio odpowiedzialnością i znajdź czas na doświadczanie – sprawianie sobie przyjemności. Unikaj jednak rozpraszania Twojej własnej energii i staraj się kończyć podejmowane przez Ciebie zadania, zanim przyjmiesz kolejne.
4 – Ten rok przeznaczony jest na pracę. Jeżeli w tym czasie wykażesz pobłażliwość dla siebie, nie dość, że nie zaznasz spokoju wewnętrznego, to w dodatku i tak nie zaznasz przyjemności wypływającej z wolnego czasu i odpoczynku. Musisz „kopać, plewić, uprawiać i budować” – jeśli chcesz w następnym roku mieć „wakacje”. Naprawiaj stare błędy i staraj się nie czynić nowych. Opracuj swój własny projekt w szczegółach, umacniaj jego słabe miejsca. Niech kieruje Tobą trzeźwość i rozsądek we wszystkich sprawach – i zawsze bądź osobą zajętą.
5 – Powinieneś czuć się swobodnie „jak ptak w powietrzu”. Otwórz się i przyjmuj nowe sytuacje, miejsca i ludzi. To czas postępu. Teraz obficie posługuj się reklamą. Nie pozwalaj, aby ogólna atmosfera zmiany i różnorodności powodowała Twój niepokój. Skorzystaj również z okazji, aby nauczyć się czegoś nowego. Rób wiele rzeczy, ale niech każda z nich jest dla Ciebie pożyteczna – nie trwoń i nie marnuj własnej energii. Staraj się utrzymywać równowagę między koncentracją, a eksplozją twórczą.
6 – Pojawi się dużo więcej odpowiedzialności. Nie koncentruj się zbytnio na sobie, ponieważ będzie Cię teraz potrzebowało wielu tych, którym pomożesz uporządkować ich własne życie – życie ludzi, mniej zdolni do uczynienia tego samemu. Wszystko, czego się podejmujesz, doprowadzaj do końca. Nie spiesz się, pozwalaj raczej wszelkim sprawom zajmować swoje własne miejsce w sposób naturalny.
7 – Ten Rok przeznaczony jest na krok duchowy. Przeanalizuj całe swoje życie i sens Twoich własnych działań. Spodziewaj się rozwoju.
8 – To Rok pieniędzy i finansów. Rok ciężkiej pracy, ale sowicie finansowo nagradzanej. Nagród również będzie więcej, nie tylko za ten rok, ale i za całe poprzednie 7 lat. To czas robienia istotnych kroków do przodu. Zbierz wszystkie własne siły i rozgałęziaj je w świecie materii. Planuj myśli i działaj. Siła w powietrzu jest dla Ciebie.
9 – To pora na „plewienie” – w domu, w pracy, czy w stosunkach z ludźmi. To Rok oceny dokonań – patrzenia wstecz na swoje życie. Teraz stare kamienie przeszkód pojawiają się, stają na naszej drodze – wystarczy je odsunąć od siebie, a unikniemy upadku. Porzucone wcześniej, zaniedbane sprawy właśnie teraz za wszelką cenę należy wykończyć i podsumować wszystkie rachunki – koniecznie trzeba to zrobić teraz, nie można tego odkładać. Zakończ lub porzuć wszystko to, co Cię przestało już bawić, albo całkiem po prostu przeszkadza. Przed Tobą nowy cykl – nie zapominaj o tym! Jeżeli w tym czasie nie uczynisz z siebie centrum wszechświata pojawi się radość.

DNI SZCZEGÓLNEJ WRAŻLIWOŚCI

To okres w życiu każdego z nas, w którym jesteśmy szczególnie wrażliwi. Pojawia się 52 dni przed dniem naszych urodzin – co roku. Jesteśmy szczególnie wrażliwi, dlatego w tym czasie nie należy podejmować ważnych decyzji, uważać na siebie – dwa przemyśleć każdy swój krok. Jesteśmy podwójnie wrażliwi, stąd błędna ocena rzeczywistości, którą postrzegamy. Unikajmy w miarę możliwości podpisywania ważnych dokumentów w tym czasie, a mając zaplanowane jakieś małe „zabiegi” – przełóżmy wizytę u „lekarza” na okres po urodzinach. To tylko wzmożona wrażliwość.

Izis

40 odpowiedzi na “Lata numerologiczne i lata osobiste”

 1. jorg pisze:

  Ostatnio zaczynam się interesować numerologią i szok bo zgadza się w moim przypadku.Coraz bardziej wciągające…

 2. Julia pisze:

  Zastanawiam się z partnerem nad data ślubu. Planujemy na okres od maja do września 2017, w zależności co będzie dla nas korzystniejsze pod względem numerologii. Nasze daty urodzeń to 21.02.1986 i 12.04.1974. Troszkę się motam w obliczeniach. Proszę o pomoc.

 3. Robert pisze:

  A jaki rok brać. Czy bazowanie na kalendarzu jaki obecnie funkcjonuje jest dobrym rozwiązaniem. I czy aby na pewno dzięki temu możemy dobrze wyliczyć lata numerologiczne czy też osobiste.

  Pozdrawiam

 4. Wiesia pisze:

  Mam pytanie , ur. się 3.02.1959 – w który rok wchodze teraz od paxdziernika ?

 5. Ewelina pisze:

  Witam
  Witam
  Nie jestem pewna jaki mam rok osobisty i numeroloiczny. Czy mogę prosić o pomoc?

  W jeszcze większe wątpliwości wpadłam kiedy zauważyłam dwie metody liczenia – dodawanie tylko miesiąca i dnia urodzin do obecnego roku lub całej daty urodzenia do obecnego roku. Której metodzie wierzyć? Dają zupełnie inne cyfry…

  Moja data urodzenia to 24.12.1988

  • Barbr. pisze:

   Jesteś w 8 numerologiczną w 9 rok osobistym w grudniu dokładnie w Twoje urodziny będziesz w 1 roku osobistym.
   do lat osobistych dodaje się dzień, miesiąc i aktualny rok.

 6. Iskierka pisze:

  Witam troche jestem zdezorietowana jest napisane ze rok osobisty zaczyna sie w dniu naszych urodzin i z tym dnie konczy ja urodzilam sie 9 maja 1978 roku czyli do 9 maja 2018 roku przebywam pod wibracja liczby 6? a od powwiedzmy pazdziernika 2016 dla trojki ktora jestem jest to rok numerologiczny 4 do ok pazdziernika 2018? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Nina pisze:

   Dzień dobry, trafiłam na tego bloga po lekturach kilku innych i szczerze mówiąc jestem już zupełnie zdezorientowana :(. Wydaje mi się, że prezentowany tutaj sposób liczenia jest logiczniejszy, niż to co przeczytałam na innych blogach wg. których znajdowałabym się do 20 września 2017 r. w 9 roku osobisty. Błagam o pomoc, bo w tym momencie trudno mi już stwierdzić jaki mam rok numerologiczny i osobisty. Moja data urodzenia 11.06.1986. Z góry pięknie dziękuję za rozwianie wątpliwości i pomoc 🙂

 7. Adamska Ewa pisze:

  Proszę Gorąco o obliczenie mojego roku numerologicznego i osobistego data urodzenia 15.01.1957
  Czy Państwa odpowiedz będzie aktualna na dziś czy od 20 września, bo podobno to będzie nowy rok?
  Chodzi mi właśnie o kolejny rok od września 2017 do września 2018
  Serdecznie dziękuje i pozdrawiam
  Ewa

 8. Agnieszka pisze:

  Witam,
  Jestem numeroliczną 8, ur. 29.12.1974 r. Właśnie kończy się mój 9 rok numerologiczny. Mam jednak kłopot z określeniem roku osobistego, ponieważ moje urodziny przypadają na 2 dni przed końcem roku. Mam wrażenie, że mój tok osobisty zaczyna się nie 29 grudnia na koniec danego roku, ale w dniu urodzin roku poprzedzającego. Jeśli mój klucz wcielenia 29.12 daje 5, plus 2016 tj. 14, czyli 5 rok osobisty miałam przez cały 2017. Czuje jednak energię 6. Choć teoretycznie w grudniu 2017 powinien się zacząć mój 6 rok osobisty. Proszę o opinie.

 9. Ewa pisze:

  Witam…

  Czy mój rok osobisty rozpoczął się w dniu urodzin 13,06 (ur.13,06,1975) czy teraz w nowiu we wrzesniu, jaka jest róznica pomiedzy tymi dwoma datami granicznymi: wrzesniową i urodzeniową?

  Wtedy 2017-2018 byłaby dla mnie wibracją 7?

 10. Nemezis pisze:

  Nie jestem w stanie obliczyć, który mam rok osobisty – nie do końca to rozumiem

  Moja data urodzenia to 14.02.1997

 11. Magdalena pisze:

  30.07.1974 moj rok osobisty 2018 to 3

 12. ScottPe pisze:

  Witam proszę o pomoc, również nie rozumiem jak mogę obliczyć mój rok numeryczny i osobisty.
  Moja data to: 15.02.1998

  • Katarzyna pisze:

   Jesteś numerologiczną 8, która jest aktualnie w 9 roku osobistym, a od 15.02.2018r. będziesz natomiast w 1 roku osobistym. W 2018r. rozpoczniesz też swój 1 rok numerologiczny.

   • Katarzyna pisze:

    Przepraszam pomyliłam się.. od 20 września zaczął się nowy rok numerologiczny i od tego czasu rozpocząłeś/aś swój 1 rok numerologiczny.

 13. Noewa pisze:

  Witam proszę o obliczenie mojego roku 03.04.1997

 14. Justyna pisze:

  witam, ja rowniez gubie sie w interpretacji lat osobistych i kalendarzowych. jestem numerologiczna 7 (15.04.1968) i rok 2018 wedlug obliczen jest moim 9 rokiem osobistym ktory zacznie sie od kwietnia 2018 i trwac bedzie do kwietnia 2019? Czy to dobra interpretacja?

 15. Diana pisze:

  Bardzo proszę o pomoc w odliczeniu roku astrologicznego i osobistego. Moja data urodzenia to 12.08.1981. Dziękuję

 16. Anna pisze:

  Ur. się 5.12.1977 – numerologiczna 5.Czy dobrze obliczyłam – moje lata numerologiczne to 7 a lata osobiste 9?

 17. Marcin pisze:

  Zastanawiamy się nad Ślubem w dniu 06.06.2020 Gosia Ur. 09.07.1989 i Marcin ur 22.02.1979. Numerologicznie licząc cykle to chyba nie do końca dobra data ale licząc lata osobiste oboje będziemy w 1 roku. Jakie jest Teoje zdanie?

 18. alicja pisze:

  24.05.1972

 19. Łukasz pisze:

  A kiedy zakładam firmę to na co patrzeć? Na rok numerologiczny czy na rok osobisty? Ja jestem z 23.11.1994
  To teraz moim rokiem numerologicznym jest 5,
  a rokiem osobistym 9
  Co mam robić? Poczekać aż wyjdę z 9 roku osobistego? Czy może patrzeć jedynie na rok numerologiczny.

  Proszę o pomoc, pozdrawiam

 20. Jjj pisze:

  Nijak nie umiem tego ogarnąć :/ ktoś pomoże? Moja data urodzin 24-12-1983

 21. AW pisze:

  A może wiecie co ma na nas większy wpływ? Albo inaczej, na które aspekty życia wpływa rok osobisty a na które rok numerologiczny? Ja obecnie mam 3 rok numerologiczny i 2 rok osobisty

 22. Kasia pisze:

  Witam
  Próbowałam obliczyć lata numerologiczne i osobiste, ale co komentarz wychodzi mi co innego. Nie rozumiem tego systemu. Proszę o pomoc w obliczeniu moja data urodzenia 26.04.1984

 23. BK pisze:

  Próbowałam obliczyć lata numerologiczne i lata
  własne dla mnie i moich najbliższych
  i coś mi nie wychodzi
  proszę pomóż mi wyliczyć
  04.07.1986,
  03.08.1982
  12.02. 1959

 24. Patsi pisze:

  Nie rozumiem jednego. Skoro piszesz ze od urodzin do urodzin trwa rok osobisty, to logicznie patrząc jezeli mam urodziny 25 lipca to do połowy roku 2019 (czyt, do 25 lipca) biorę rok 2019 czyli 2+5+7+2+1+9. Natomiast od urodzin powinnam liczyc już 2020 czyli 2+5+7+2+2 bo to już kolejny rok.Tak jak napisałaś rok osobisty trwa od urodzin do urodzin ?

 25. Baska pisze:

  Jak to obiczyc bo sie pogubilam 26.05.1971 pomocy

 26. Małgorzata pisze:

  Czy numerologiczna 4 a do tego zodiakalna panna ma szansę na normalne życie, na znalezienie sensu życia i jakiś względny spokój wewnetrzny?

 27. Equm pisze:

  1.07.1976 to jaki to lata numerologiczne i osobiste ?

 28. Aga pisze:

  Witam,
  04.08.1976, jakie to lata numerologiczne i osobiste ?

 29. Jagienka pisze:

  Moja data urodzenia to 5.12.1973 Nie wiem jak się do tego zabrać,proszę o pomoc gdyż zaczęłam się interesować prawem przyciągania i jestem ciekawa czy tak miało być?
  Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.

 30. Anna pisze:

  A ja mam wątpliwość ze zrozumieniem logiki Roku osobistego, bo o ile rok numerologiczny (nie myląc z rokiem kalendarzowym) jest dla mnie jasny, to opisany powyżej rok osobisty już nie. Dlaczego? Ponieważ jest napisane, że, cytuję: Do naszego Klucza Wcielenia dodajemy aktualny rok i Rok osobisty trwa od urodzin do urodzin – czyli tutaj 5 Rok Osobisty rozpoczął się 15.9.2006 i trwa do 14.9 .2007 (15.9 2007 następuje już kolejny rok – 6) . Ale przecież, gdybym czytała ten artykuł 1 stycznia 2007 roku, to według tego co powyżej do KW dodałabym aktualny rok, czyli 2007, a nie 2006, który aktualnym już nie jest. Czyż nie tak? Być może powinno być napisane, że: Do naszego Klucza Wcielenia dodajemy rok, w którym obchodziliśmy ostatnie urodziny, bo to ma wówczas dla mnie sens. Wtedy nie sugeruję się tym, że za kilka miesięcy będzie kolejny rok (aktualny) z dnia czytania, tylko wezmę pod uwagę rok, w którym ostatnio obchodziłam urodziny. Jeśli rozumie mnie Pani, z czym mam problem, to będę zobowiązana o krótką odpowiedź. Dla Pani może to być oczywiste, ale dla innych, których ten temat interesuje może prowadzić do błędnego zrozumienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.