Kochankowie - Solaris - rozwój osobisty

Kochankowie

Symbolika tej karty wskazuje na niepewność sytuacji, w której się aktualnie znajdujesz, mówi też o potrzebie zdecydowanego działania i dokonania wyboru. Sprawa może dotyczyć partnera życiowego, wspólnika w interesach, może też wskazywać na konieczność zrewidowania swoich uczuć do konkretnej osoby lub sprawy. Często jest to karta wskazująca na problemy zawodowe lub emocjonalne, z którymi należy się uporać niezwłocznie, w przeciwnym bowiem razie sprawy przybiorą niekorzystny obrót i mogą mieć wpływ na stan twojego zdrowia. Na karcie umieszczono kobietę i mężczyznę, którzy w dojrzałym życiu stoją przed problemem dokonania wyboru. To daje im nadzieję na pomyślne ułożenie sobie przyszłości wobec nadchodzącego przełomu w życiu. Tylko człowiek dojrzały ma odwagę kształtować samodzielnie swoją przyszłość.

Zapowiedź spotkania osoby, z którą związanie się pociągnie odejście z domu, od rodziny, lub dotychczasowego otoczenia, a zatem w konsekwencji miłość i partnerstwo. Czasem jednak chodzi o wybór dziedziny zainteresowań, studiów, nowego kierunku działania, pracy. Często wiąże się z tym także zmiana miejsca zamieszkania i znajomych w szerokim sensie.

KOCHANKOWIE – karta odwrócona:

Karta zapowiada zdradę, rozstanie, osamotnienie, odejście bliskiej osoby, efekty złego wyboru partnera (-ki), upierania się przy nim, egocentryzmu. Otoczenie nie jest godne zaufania, jest wścibskie, pełne konfliktów, intryg, krytykanctwa.

Związałeś(aś) się z kimś lub czymś kto/co nie szanuje cię, lekceważy cię lub sprawia ci sporo kłopotów. Może to dotyczyć partnera życiowego, organizacji lub wspólnego interesu. Kontynuowanie tego związku przynosi ci złą reputację. Karta, może wskazywać na bliskie rozstanie lub zerwanie przyjaźni, miłości lub związku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.