Gwiazda - Solaris - rozwój osobisty

Gwiazda

Karta spokoju i rozwagi. Wyraża zapowiedź ustąpienia okresu zamieszania i niepewności jutra. Poprzez naprawienie błędów jesteś oczyszczony(a) i możesz przygotować się na spełnienie Twoich oczekiwań. Masz teraz dostęp do ukrytych pokładów swojej psychiki, możesz mieć głęboki kontakt ze swoją jaźnią a Boskie Światło odkryje przed tobą tajemnicę tworzenia. Grunt po którym stąpasz to żyzna gleba. Kosmos jest Ci życzliwy i jeśli zechcesz działać otrzymasz to czego pragniesz. Karta zapowiada dobrą kondycję psychofizyczną, sprzyjającą podejmowaniu działań i harmonijnemu współżyciu z naturą.

Wykłady, odczyty, seminaria, szkoła. Tolerancja dla wszelkiej inności obyczajów, wierzeń, filozofii. Uzyskanie zrozumienia, akceptacji, pomocy w chorobie, lub życiowych trudnościach ze strony kogoś działającego z pobudek serca i intuicji. Otwarcie na nowości, nieznane. Nowe horyzonty myślenia. Spontaniczność i naturalność.

GWIAZDA – karta odwrócona:

Strach przed otworzeniem się na innych powoduje odsunięcie się i narastające osamotnienie życiowe. Niepokój, zmęczenie, nieuwaga, zgubienie czegoś ważnego. Inność, dziwactwo w negatywnym sensie.

Twoje nadzieje i oczekiwania związane z pewną sprawą czeka niepomyślny koniec, lub nawet nie będą miały się okazji spełnić. Huśtawka uczuć, zmienne emocje, brak szczęścia jak również wiary w powodzenie działań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.