Feng Shui dla miłości - Solaris - rozwój osobisty

Feng Shui dla miłości

przątnij bałagan w całym mieszkaniu, a szczególnie w sypialni i w strefach Związków.

Jeśli w strefie Związków w Twoim mieszkaniu znajduje się łazienka, zamykaj prowadzące do niej drzwi i opuszczaj deskę sedesową.

Pozbądź się pamiątek po swych poprzednich związkach. Zmień materac, jeśli zakończyłeś długotrwały związek. W ten sposób symbolicznie zrobisz miejsce dla nowej energii.

Energetyzuj sypialnię oraz strefę bagua w swym mieszkaniu odpowiedzialną za związki – ustaw w niej żywą, zdrową roślinę, lampę i własne symbole miłości.

Pozbądź się zdjęć i obrazów, na których znajduje się tylko jedna osoba lub rzecz. Zastąp je podwójnymi przedmiotami, np.: dwie świece, dwa obrazki, dwie szafki nocne, dwie osoby na zdjęciu czy obraz przedstawiający dwa kwiaty.

Zawieś w sypialni jakiś romantyczny obraz tak, żeby widzieć go z łóżka, kiedy kładziesz się spać i kiedy się budzisz.

Wprowadź do sypialni szczyptę romantycznego, zmysłowego nastroju, by symbolicznie zaprosić do swego życia nowe uczucie. Dodaj w sypialni i w strefie Związków coś czerwonego, brzoskwiniowego albo różowego.

Afirmuj swoją doskonałą miłość i związek.

Jeśli w strefie Związków masz kominek, wpływ żywiołu ognia możesz zharmonizować ustawiając w tej strefie jakiś przedmiot związany z żywiołem wody.

Otaczaj się energią miłości, wysyłając potencjalnym obiektom swych uczuć energię w postaci różowego światła. Zrób listę cech, które chcesz, by posiadał nowy obiekt twych uczuć. Bądź wdzięczny za tę miłość, która jest ci dana i zauważaj ją wszędzie wokół siebie. Oczekuj i przygotuj się na pojawienie sie w twoim życiu najwłaściwszej osoby.

Jedna odpowiedź do “Feng Shui dla miłości”

  1. HALINA pisze:

    bardzo ciekawe i madre ,podoba mi sie
    musze sobie tez w taki sposob pomoc
    do uslyszenia
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.