Energia i odwaga serca. Praca z czakrą serca, droga do bliskości i samorealizacji, zaufanie do procesu życia 15.09.2013/ Warszawa - Solaris - rozwój osobisty

Energia i odwaga serca. Praca z czakrą serca, droga do bliskości i samorealizacji, zaufanie do procesu życia 15.09.2013/ Warszawa

Otwartość na świat i nowe doświadczenia, zaufanie do siebie i do innych,
Otwarte serce jest naszym drogowskazem i wsparciem, kieruje nas do tego, co jest dla nas najlepsze i pozwala doświadczać życia na wyższych poziomach. Dzięki otwartemu sercu łatwiej podejmujemy decyzje, pewnie kroczymy przed siebie, wiemy czego nam potrzeba i sięgamy po to bez obaw.

Więcej w nas akceptacji i zrozumienia, dla tego, co dzieje się wokół, dla innych ludzi oraz samych siebie. Otwarte serce to droga dla przepływu energii miłości.
Serce jest naszym centrum emocjonalnym i duchowym. Otwartość, odwaga i moc serca podnosi jakość życia na wszystkich płaszczyznach, określa poziom świadomości i sposób postrzegania świata. Energia serca daje siłę do działania, podejmowania wyzwań, realizacji marzeń, bycia sobą i kreowania udanych związków.

Pokochaj siebie, by kochać innych. Rozwiń umiejętność zawierania dojrzałych, wartościowych relacji emocjonalnych i społecznych z innymi ludźmi oraz poczucie więzi z otaczającym światem.
Pulsowanie serca jest najmocniejszym przejawem siły witalnej w ludzkim organizmie. Serce reaguje zmianą rytmu na każdą naszą emocje i jest źródłem życia oraz miłości, a jego praca odzwierciedla nasz stosunek do świata i ludzi.
W programie warsztatów:
– Mądrość i otwartość serca, harmonia serca i umysłu
– Razem czy osobno? Razem, ale jak? – sztuka bycia w związku
– Jak rozwijać inteligencje emocjonalną?
– Ćwiczenia: partnerstwo, otwartość, zaufanie, swobodna ekspresja
– Czakra serca – centrum układu energetycznego, poziom energii serca
– Praktyka oddechu serca i jego emocjonalne kierunkowskazy
– Pozycje otwierające – budowanie zaufania do świata i do ludzi
– Wzmacnianie wiary w siebie i samoakceptacja w ćwiczeniach
– Relaksacja otwierająca, medytacja serca
– Proces oczyszczania trudnych relacji i wzmacniania więzi z samym sobą
– Proces wg metody C. Tippinga – transformacja emocji i wzorców, uzdrawianie serca

Prowadząca:

Julita Dybowska – www.neoidee.com, psycholog, instruktor jogi, trenerka rozwoju osobistego specjalizująca się w psychologii pozytywnej i metodach rozwoju potencjałów oraz w psychoenergetycznej pracy z ciałem, oddechem i emocjami (bioenergetyka A. Lowena, techniki oddechowe i relaksacyjne, joga), certyfikowany trener metody C. Tippinga, autorka artykułów i publikacji propagujących zdrowy, świadomy styl życia. Od 12 lat zajmuje się poszerzaniem samoświadomości wykorzystując techniki poznawane na kursach, szkoleniach i studiach, prowadzi treningi, warsztaty grupowe i sesje indywidualne. W swoim życiu urzeczywistnia kolejne marzenia, odkrywa harmonię energii i z pasją podąża za wewnętrznym głosem, który doprowadził ją do malowniczego Salzburga u stóp Alp Austriackich, gdzie mieszka od roku. „Fascynuje mnie subtelna praca z wielowymiarową energią serca. Siła tej energii dodaje odwagi, by podążać za wewnętrznym głosem, uwalniać się ze stereotypów, świadomie kreować swoje życie i podejmować wyzwania. Kiedy wiele lat temu zaczęłam poznawać wibracje tej niezwykłej energii, wydawało mi się, że otwieranie serca jest takie proste i dziwiłam się, że tak często ludzie zamykają się na nią, ograniczają i nieświadomie blokują. Dopiero potem zrozumiałam, że energia serca jest jak strumień czystej, wartkiej, górskiej wody, wypłukuje wszystko to, co nie jest miłością, wydobywa na powierzchnię stłumione emocje, obnaża trudne doświadczenia, tylko po to, aby je oczyścić i uzdrowić, by nie odbierały nam energii na co dzień i nie ograniczały naszej wewnętrznej siły. Proces otwierania serca nie jest prosty, ale niezwykle wartościowy i na drodze rozwoju samoświadomości bywa nieunikniony. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić energię serca do swojego życia, bądź gotów na zmiany.”

Terminarz:

Niedziela, 15 września, 10:00 – 18:00

Koszt: 190 pln.

Miejsce na warsztacie rezerwujesz zaliczką w wysokości 100 pln płatną na konto bankowe:

13 1140 2004 0000 3102 1417 7535

Promocje!

1. „Kto pierwszy ten lepszy”

Dla wpłacających zaliczkę do 1 września koszt warsztatu wynosi 160 pln

2. „Rabat dla przyjaciół”

Zapisz się z kimś razem a razem zapłacicie 280 pln., czy 140 pln od osoby

Miejsce warsztatu: Warszawa, ul. Koszykowa 10/5

W razie pytań pisz lub dzwoń:
solaris.center@gmail.com
tel. +48 796 181 192

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.