Cesarz - Solaris - rozwój osobisty

Cesarz

Cesarz reprezentuje w nas to co jest wieczne i żywe. To co nieustannie domaga się realizacji i nie daje się ujarzmić. Co ciągle pozwala nam wierzyć w swoją moc sprawczą dla zabezpieczenia istotnych interesów naszego życia. On reprezentuje siłę i autorytet, a jego surowy osąd jest różny od uczuciowego piękna Cesarzowej. Cesarz może być zimny i nieczuły, polegający jedynie na prawie i władzy sądowniczej. Jest surowy i nieugięty. Jest jednak zdolny do wyrażania współczucia, ponieważ zdobył już duże doświadczenie w sprawowaniu władzy. Cesarz to potężny władca. Jest surowym władcą, ale jego siła wskazuje na czyn i powodzenie mimo wielu przeszkód życiowych.

Karta zapowiada pozytywną decyzję urzędową, zdobycie zadowalającej pracy, uzyskanie pomocy kogoś ważnego w realizacji planów. Ważna rola ojca i cech męskich w życiu.

CESARZ – karta odwrócona:

Niepewność siebie, brak jasno określonego celu w życiu, przeszkody administracyjno-prawne. Słabość i nieśmiałość, prowokujące czyjeś brutalne zachowania i siłowe presje. Zły ojciec i mąż. Karta zapowiada spór, rozstanie, albo utratę, odejście ojca.

W położeniu odwróconym reprezentuje mężczyznę, który z niskich pobudek zjednuje sobie ludzi, którymi chce rządzić i wykorzystać do swoich egoistycznych celów. Może to być ktoś z Twojego otoczenia lub Ty sam w zależności od położenia w rozkładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.