7 zasad HUNY - Solaris - rozwój osobisty

7 zasad HUNY

Huna opiera się na siedmiu przesłaniach:

Ike – świat jest taki, jak myślisz, że jest, ludzie są tacy jak myślisz, że są, los jest taki, jak myślisz, że jest – jesteś twórcą swojego świata. Twoje doświadczenia życiowe są odbiciem Twoich myśli. Gdy zmieniasz myśli – zmieniasz swój świat.

Kala – nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim myśleniu. Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe. Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Makia – energia podąża za uwagą. To, na co kierujesz swoją uwagę (o czym myślisz) – manifestujesz w swoim życiu. Może to być budujące jak i niszczące.

Manawa – teraz jest czasem mocy. Wszystko dzieje się teraz. Wspomnienia o przeszłości lub wizje przyszłości są tylko interpretacją tych zdarzeń w teraźniejszości. Tylko w chwili obecnej masz wpływ na swoje decyzje i wybory.

Aloha – stan istnienia w życiu, w którym umysł serce są jednością w radości. Bycie szczęśliwym w teraźniejszości z.. osobą, samym sobą, całym światem. Ma najpotężniejszą moc sprawczą we wszechświecie. Ma naturę przyciągania.

Mana – cała moc pochodzi z wnętrza. Wewnątrz są Twoje wszystkie możliwości, talenty, marzenia. Masz wszystko to, co jest potrzebne, abyś kreował życie jakiego pragniesz dla siebie. To moc Twojego ducha, autorytet wewnętrzny.

Pono – rezultat jest miarą prawdy. To jakie masz życie odzwierciedla Twoje przekonania. Jest koncepcją dobra, właściwości – wszystko to, co działa jest prawdziwe.

Sercem huny jest Ho’oponopono – aktywne przywracanie ładu. Jest świadomym kontaktem z większym rytmem i energiami wszechświata doprowadzającymi do harmonii z wyższą całością istnienia.

5 odpowiedzi na “7 zasad HUNY”

 1. zibi pisze:

  swiatlo istnienia

 2. Krystyna pisze:

  Mądrość kierująca wszechświatem istnieniem i byciem

 3. Iza pisze:

  Zasada Kala – wszystko, czyli mogę stać się motylem w potem czymś innym i żyć w innej rzeczywistości, gdzie nie ma wody, a jest coś innego i np. różowe niebo udekorowane kokardkami? Bo chciałabym te „wszystko jest możliwe” doprecyzować, jako iż ziemia i rzeczywistość wydaje mi się płasko wymiarowa, nie do zmiany

 4. Ja i Wszechświat to Jedno, ta Prawda wypełnia mój umysł.

  To jest moja afirmacja mocy.
  A że energia podąża za uwagę, to często ją afirmuję 😀

  pozdrawiam i życzę szczęścia

 5. Sainaag pisze:

  Dzień dobry. Jeśli mogę wtrącić w pytanie i odpowiedź inny punkt spojrzenia…
  To tak nie działa – nie staniesz się motylem i nie wygrasz nic na loterii tylko dlatego, że tak pomyślisz. Samo myślenie jest przyczyną dobrego lub złego świata. Tu jest klucz – jesteś tym o czym w danej chwili myślisz a zatem – koncepcją, ideą, pomysłem i nic więcej nie istnieje, żaden inny świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.